alles over oenbaar vervoer
u bent hier: actueel
Nieuw: ook al gekeken op parkeren schiphol?

Toiletten van Veolia en Arriva treinen defect door vorst

dinsdag 6 januari 2009
Toiletten van Veolia en Arriva treinen defect door vorst

Reizigers kunnen dinsdag niet naar het toilet in de treinen van Arriva. Door de vorst is de watertoevoer naar de toiletten bevroren, zegt een woordvoerder. Ook bij Veolia komt het probleem voor.

Arriva stelt dat de toiletten in al haar 55 treinen in het land dichtgaan als het ´s nachts meer dan 6 graden vriest en het overdag niet boven het vriespunt uitkomt. Bij dooi overdag wordt ´s avonds de leiding afgesloten en leeggepompt. ´s Ochtends wordt de toevoer weer in werking gesteld. Maar omdat het dinsdag ook overdag vriest, kan deze methode niet worden gebruikt.Ook in treinen van Veolia, dat met dezelfde soort treinen als Arriva rijdt, zijn de toiletten buiten gebruik gesteld. "Het heeft te maken met het afvoersysteem. Buiten de trein wordt een en ander opgevangen en de techniek om het af te voeren is bevroren", legt de woordvoerder van Veolia uit.

Veolia heeft zestien treinen tussen Roermond en Nijmegen en acht treinen tussen Maastricht en Kerkrade rijden. Hoeveel hiervan met het mankement te kampen hebben, weet de woordvoerder niet. "We zijn op zoek naar een oplossing."

De wc´s in de treinen van de NS zijn gewoon toegankelijk. Het toiletsysteem van NS is volgens een woordvoerder winterproof.

 
Tags: Toiletten / Reis / Weer / Winter
terug naar alle artikelen
 
bezoekers van deze pagina hebben ook gelezen:
SP niet tevreden met toilet op het station di 27 apr  SP niet tevreden met toilet op het station
Ruim honderd treinstations krijgen toilet di 27 apr  Ruim honderd treinstations krijgen toilet
DB krijgt 400.000 euro door vondst in treintoilet wo 7 okt  DB krijgt 400.000 euro door vondst in treintoilet
Treintoiletten Veolia vrijdag weer in gebruik wo 8 jul  Treintoiletten Veolia vrijdag weer in gebruik
Toiletten treinen Veolia op slot za 11 apr  Toiletten treinen Veolia op slot
Fietsendief uit treintoilet gevist do 19 mrt  Fietsendief uit treintoilet gevist
Toiletten verdwijnen niet uit oude sprinters di 2 dec  Toiletten verdwijnen niet uit oude sprinters
Mogelijk ook geen toiletten in bestaande sprinters vr 28 nov  Mogelijk ook geen toiletten in bestaande sprinters
  za 4 okt  Toilet moet blijven
  do 4 sep  Oppositie eist wc´s in nieuwe stoptreinen
Adverteren   |    Contact   |    Colofon   |    Copyrights   |    Disclaimer   |    Pers   |    Webmasters   |    Vacatures   |    Over ons
Zwitserland per trein   |    Trein Berlijn   |    Trein Parijs   |    Wintersport per trein   |    Treinreiziger.be   |    Parkeren Schiphol   |    Maq2 Spamfilter   |    Creditcard