X

Dienstregeling nachttrein Amsterdam – Wenen

Vanaf de dienstregeling 2010 verdwijnt de rechtstreekse verbinding Amsterdam – Wenen. Wel is er een EuroNight naar Wenen vanaf Keulen. Per ICE kunt u naar Keulen stappen en aldaar overstappen. Ook kunt u gebruik maken van de City Night Line Amsterdam – München en in München overstappen op de Railjet naar Wenen. Treintickets naar Wenen zijn online te boeken via NS International. Zie artikel Trein Wenen.

Hier staat nog vermeld de dienstregeling 2009, deze is nu dus niet meer geldig.

    CNL401     CNL400
Amsterdam Centraal V  17:01  Wien Westbf  V  19:54
Utrecht Centraal V  17:29  Wien Hütteldorf  V  20:03
Arnhem V  18:07  St. Pölten Hbf  V  20:41
Düsseldorf Hbf V  19:35  Amstetten  V  21:11
Keulen Hbf V  20:06  St. Valentin  V  21:30
Frankfurt Main Hbf  A  23:05  Linz Hbf  V  21:57
Regensburg Hbf  A  4:27  Wels  V  22:12
Straubing  A  –  Schärding  V  22:52
Passau Hbf  A  5:32  Passau Hbf  V  23:06
Schärding  A  5:46  Straubing  V  23:50
Wels  A  6:29  Regensburg Hbf  V  0:14
Linz Hbf  A  6:46  Frankfurt Hbf  A  4:56
St. Valentin  A  7:06  Keulen Hbf  A 8:42
Amstetten  A  7:33  Düsseldorf Hbf  A  9:09
St. Pölten Hbf  A  8:17  Arnhem  A  11:22
Wien Hütteldorf  A  8:55  Utrecht Centraal  A  11:56
Wien Westbf  A  9:04  Amsterdam Centraal  A 12:29

 VAN Amsterdam NAAR Wenen: Alleen op vrijdags, zaterdags en zondags. Tot december 2009.

VAN Wenen NAAR Amsterdam: Alleen op donderdags, vrijdags en zaterdags. Tot december 2009.

This post was last modified on November 8, 2016, 10:08 am

admin :