alles over oenbaar vervoer
Nieuw: ook al gekeken op parkeren schiphol?

Compliment ondanks ellende en vertraging

dinsdag 2 december 2008

Sandra Veenhof reisd normaal nauwelijks met de trein. Toen ze 24 november van Driebergen naar Rotterdam reisde, kreeg ze te maken met aanzienlijke vertragingen. Toch is ze positief, en dat komt door een servicemedewerker van NS.

"Laatst reisde ik met de trein. Door sneeuw, kou, een ontspoorde goederentrein en diverse storingen was het een ramp om met de trein te reizen. Aangezien ik heel weinig met de trein reis, kwam ik met veel vijfen en zessen in Gouda terecht, daar moest ik samen met 500 andere reizigers nog eens 50 minuten wachten op een trein richting Rotterdam.
Op het perron stond ook Sandra, een vriendelijke medewerker van de NS die er alles aan deed om het zo dragelijk mogelijk te maken. Super spontaan, vriendelijk, maar vooral ook een vrolijke noot. Dankzij haar was het ondanks de kou en een reis tijd van 3 uur bijna een feestje om in Gouda te staan.Sandra is een aanwinst voor de NS en ik wil bij deze haar de medewerker van de maand noemen.
Bij deze wil ik Sandra bedanken voor haar gezelligheid en vrolijkheid, en om al je moeite om reizigers op een vakkundige manier op hun werk te krijgen."

Sandra Veenhof, Driebergen

 
Tags: Storingen en vertragingen / Service
terug naar alle artikelen
 
Laat je horen, doe mee!
 
bezoekers van deze pagina hebben ook gelezen:
Werkzaamheden in het weekend van 11 en 12 februari do 9 feb  Werkzaamheden in het weekend van 11 en 12 februari
Reisplanner bijgewerkt tot en met vrijdag wo 8 feb  Reisplanner bijgewerkt tot en met vrijdag
Diverse storingen op het spoor - dinsdag 7 februari di 7 feb  Diverse storingen op het spoor - dinsdag 7 februari
Defecte bovenleiding zorgt voor vertraging rond Woerden di 7 feb  Defecte bovenleiding zorgt voor vertraging rond Woerden
NS dienstregeling tot en met minimaal vrijdag 10 februari aangepast ma 6 feb  NS dienstregeling tot en met minimaal vrijdag 10 februari aangepast
NS LoveTrain uitgesteld ma 6 feb  NS LoveTrain uitgesteld
LIVE: aangepast treinverkeer 5 februari zo 5 feb  LIVE: aangepast treinverkeer 5 februari
NS directeur denkt na over excuses zo 5 feb  NS directeur denkt na over excuses
Reizen met trein naar ArenA voor Ajax-FC Utrecht zo 5 feb  Reizen met trein naar ArenA voor Ajax-FC Utrecht
Toch weer problemen op het spoor za 4 feb  Toch weer problemen op het spoor


Storingen

Amsterdam C-Haarlem

zondag 12 februari 2012, 10:34 :
Oorzaak: aanrijding met een persoon

Tussen Haarlem en Sloterdijk rijden geen treinen door een aanrijding met een persoon.
De extra reistijd is meer dan 60 min.
De verstoring is naar verwachting rond 13:30 uur verholpen.

Tot en met dinsdag aangepaste dienstregeling.

zaterdag 11 februari 2012, 17:17 :
Oorzaak: Onzeker weerbeeld

Onzeker weerbeeld
NS rijdt in ieder geval tot en met dinsdag volgens een aangepaste dienstregeling.
De Reisplanner is bijgewerkt.
Plan uw reis kort voor vertrek.

bron: Nederlandse Spoorwegen

Hotel   |    Adverteren   |    Contact   |    Colofon   |    Copyrights   |    Disclaimer   |    Pers   |    Webmasters   |    Vacatures   |    Over ons
Zwitserland per trein   |    Trein Berlijn   |    Trein Parijs   |    Trein Amsterdam   |    Treinreiziger.be   |    Parkeren Schiphol   |    Spamfilter   |    Creditcard