Kalender en Spoorboekje 2017 weer te koop

Voor de vijfde keer geven Treinreiziger.nl en Rover weer een papieren spoorboekje uit. In vrijwel heel Nederland veranderen per 11 december de treintijden. Het spoorboekje 2017 is online al te reserveren.

Reserveer Spoorboekje

De verwachting is dat het spoorboekje vlak voor de ingangsdatum – op 9 december – geleverd kan worden. Vanaf die datum is het spoorboekje ook te vinden in de AKO-boekwinkels. De verkoopprijs blijft ongewijzigd: 9,95 euro. Online worden er nog wel verzendkosten in rekening gebracht. Leden van Rover krijgen 50% korting op het boekje.

Kalender
Behalve het spoorboekje geeft Treinreiziger.nl ook een treinkalender uit. Die kalender is in A3– en A4-formaat beschikbaar. Deze is nu al beschikbaar (beperkt aantal exemplaren), op 2 december verschijnt er een herdruk. De kalender bevat foto´s van de Veolios (januari), FLIRT NS (Februari), Mat ’64 (maart), Spurt (april), De Kameel (mei), FLIRT Abellio (juni), ICMm (juli), FLIRT Arriva (augustus), SGMm (september), DDZ (oktober), CityNightLine (november) en Eurostar E320 (december).

This post was last modified on 7 januari 2019 22:19

Share

Recent Posts

Flinke prijsstijging ov in verschiet na ontbreken oplossingen in voorjaarsnota – al het ov-nieuws uit de nota en reacties

Het openbaar vervoer dreigt vanaf komend jaar flink duurder te worden. Verwachte oplossingen voor bezuinigingen…

1 dag terug

ProRail vreest nieuw tekort aan verkeersleiders

ProRail heeft moeite om voldoende verkeersleiders te vinden. De gevolgen van een krappere arbeidsmarkt worden…

1 dag terug

Eurostar waarschuwt voor vertraging naar Londen door langere paspoortcontrole

Eurostar waarschuwt reizigers van Amsterdam naar Londen voor een half uur langere reistijd vanwege een…

1 dag terug

Ook NS rijdt op Koningsdag meer en langere treinen

De NS rijdt op Koningsdag een uitgebreide Oranjedienstregeling. Er worden meer en langere treinen ingezet…

2 dagen terug

Arriva rijdt extra treinen in het oosten rond Koningsdag

Arriva zet in Gelderland en Overijssel extra treinen in rond Koningsdag en Bevrijdingsdag. De koninklijke…

2 dagen terug

Extra geld voor Nedersaksenlijn en spoor Meppel

Het kabinet trekt 1,9 miljard euro uit voor de Nedersaksenlijn. Dat laat coalitiepartij BBB weten…

3 dagen terug