Oranjedienstregeling 2013: aangepaste treindienst NS op Koninginnedag rond Eindhoven

Op Koninginnedag rijdt NS, zoals gebruikelijk, een aangepaste dienstregeling. Vooral rond Amsterdam en Eindhoven wordt aangepast gereden.

Per traject zal de dienstregeling van de dag worden aangegeven. De frequentie van de treindiensten is de gehele dag hetzelfde, zo ook in de avond. De dienstregeling rond Eindhoven:

  • Sprinter Venlo – Eindhoven: 4x/u, waarvan twee door naar Tilburg Universiteit en twee naar Den Bosch en Nijmegen. De Intercity rijdt niet op dit traject;
  • Sprinter Eindhoven – Maastricht: 2x/u;
  • Sprinter Eindhoven – Boxtel: 4x/u, waarvan twee door naar Tilburg Universiteit en twee naar Den Bosch en Nijmegen
  • Intercity Schiphol – Maastricht: 2x/u. Let op: er rijdt dus niet elk kwartier een IC tussen Eindhoven en Sittard;
  • Intercity Eindhoven – Utrecht: 4x/u, waarvan twee door naar Schiphol en twee naar Alkmaar;
  • Intercity Eindhoven – Den Haag Centraal: 2x/u.

Share

Recent Posts

Werk in Coevorden voor nieuwe trein naar Duitsland gestart

De werkzaamheden voor de nieuwe internationale trein tussen Coevorden en het Duitse Neuenhaus zijn begonnen.…

3 dagen terug

Oranjedienstregeling 2026 – extra treinen en personeel NS voor Koningsdag

NS rijdt op Koningsdag 27 april weer extra treinen volgens de Oranjedienstregeling. Het spoorbedrijf roept…

3 dagen terug

Rover roept op btw op ov-kaartjes te schrappen

Rover roept de overheid op om de btw op kaartjes voor het openbaar vervoer te…

4 dagen terug

Update: Amper treinen tussen Utrecht en Den Bosch door kapotte bovenleiding

Door een kapotte bovenleiding tussen Houten Castellum en Geldermalsen rijden er donderdag amper treinen tussen…

4 dagen terug

Onderzoek toont succes en meer potentie voor D-ticket – branche kritisch

Ondanks een prijsverhoging blijft het Deutschlandticket (D-ticket) in Duitsland een succes. Dat wordt geconcludeerd in…

4 dagen terug

Tweede Kamer wil toch snel ov-kortingsproduct invoeren – Kamerleden kijken naar aangepast NS-abonnement

De Tweede Kamer houdt vast aan de wens voor een snel in te voeren kortingsproduct…

5 dagen terug