Dit jaar vindt het popfestival Appelpop plaats op 13 en 14 september. De NS rijdt zoals elk jaar extra treinen rond de eindtijd van het evenement.
Op beide dagen is de treindienst vanaf tien uur ´s avonds aangepast op het Sprinter-traject Utrecht – Den Bosch / Tiel. Normaliter rijdt deze trein op de late avond gecombineerd tot Geldermalsen en dan voor de helft door naar Den Bosch en Breda en voor de andere helft naar Tiel.
Door de drukte zal de gehele trein nu naar Tiel rijden en bovendien elke twintig minuten rijden, het maximaal haalbare voor het enkelsporige deel in Tiel. De laatste trein vanuit Tiel naar Utrecht Centraal zal beide dagen vertrekken om 00:35 uur. In Utrecht kan er dan overgestapt worden op het nachtnet.
Deze laastste trein stopt echter niet in Tiel Passewaaij en Geldermalsen; voor die bestemmingen is de laatste trein om 00:04 uur.
This post was last modified on 8 november 2016 10:09
Bij een nieuwe 100-procentscontrole van NS in het Noord-Hollandse Wormerveer zijn donderdag 81 boetes uitgeschreven…
Er gaat weer gestaakt worden op het Belgische spoor. Vanaf zondagavond 20.00 uur tot en…
Vervoerder Arriva krijgt geen mogelijkheid om stoptreinen te gaan rijden tussen Zwolle en Leeuwarden en…
Deutsche Bahn (DB) komt in de zomer met een extra ICE naar België die in…
Een besparingsmaatregel in het treinonderhoud zorgt ervoor dat NS meer treinen beschikbaar heeft op drukke…
NS heeft bij de 100-procentscontrole in Voorburg woensdag 59 reizigers beboet. Er werden tussen 16.30…