Vanaf half december is het papieren spoorboekje van Treinreiziger.nl en Rover weer te koop. Het spoorboekje bevat de dienstregeling van 2020 van NS, Arriva, Keolis en Connexxion (inclusief Breng en Blauwnet). Het is het tiende boekje dat de organisaties samen op de markt brengen: zeven jaar het volledige spoorboekje en daarnaast drie edities met alleen intercitytreintijden.
Op zondag 15 december gaat dienstregeling 2020 in op het spoor. Door de komst van snellere Sprinters en het nauwkeuriger plannen van de dienstregeling wijzigen veel vertrektijden. Er komen extra Intercity’s tussen Utrecht Centraal en Amersfoort. In de spits komen er extra Sneltreinen tussen Emmen en Coevorden en extra Sprinters tussen Harderwijk en Amersfoort.
In Friesland wijzigt de dienstregeling van de Sprinter Leeuwarden – Meppel. Dat heeft gevolgen voor de aansluitingen. De trein krijgt in Meppel een goede aansluiting op de intercity naar de Zwolle en verder. Daardoor wordt de reistijd richting de Randstad verkort. Tegelijkertijd gaat de aansluiting in Meppel richting Assen erop achteruit. Ook de Arriva treinen zullen minder goed gaan aansluiten op de Sprinter.
Sinds 2010 is NS gestopt met de uitgave van het papieren spoorboekje. In 2013 zijn Treinreiziger.nl en Rover gestart met de jaarlijkse verkoop van het boekje. Net als voorgaande jaren zal het spoorboekje vanaf begin december te koop zijn voor €9,95 via de AKO boekwinkels op het station.
Op Treinwebshop.nl – onderdeel van Treinreiziger.nl – kan het spoorboekje 2020 al gereserveerd worden. Zodra het boekje half december van de drukker komt, wordt het opgestuurd. Voor de verzendkosten wordt € 2,95 in rekening gebracht.
Leden van Rover kunnen het spoorboekje met korting bestellen. De leden krijgen binnenkort een kortingsbon thuisgestuurd, welke ingewisseld kan worden bij de AKO. Online is het spoorboekje voor Rover-leden te koop via Rover.nl.
This post was last modified on 12 november 2019 10:41
De nieuwe spoorkaart met lijnnummers van NS wordt gebaseerd op de kaart van Arnhemmer Alain…
Buschauffeurs en treinpersoneel in het streekvervoer leggen donderdag opnieuw het werk neer. Dat melden vakbonden…
Spoorbeheerder ProRail is tevreden met de 18 miljard euro die het kabinet extra investeert in…
De nieuwste TGV, de TGV M-dubbeldekker, gaat vanaf begin november passagiers vervoeren. Daarmee komt de…
Er rijden vrijdagmiddag en -avond minder treinen rond Utrecht door een tekort aan verkeersleiders. Een…
Het kabinet trekt extra miljarden uit voor het herstel van de HSL-Zuid, spoorbeveiligingssysteem ERTMS, spoorknoop…