Verkoop treintickets Duitsland voor dienstregeling 2013 van start

NS International en Deutsche Bahn verkopen sinds dinsdag treintickets voor reisdata vanaf 9 december. De afgelopen weken konden er slechts treintickets geboekt worden voor reisdata tot 8 december, omdat op 9 december de nieuwe dienstregeling van start gaat.

Maar sinds dinsdag kunnen de treinen ook voor de nieuwe dienstregeling gereserveerd worden. Vanaf dat moment kunnen treintickets voor dagtreinen weer verkocht worden tot 3 maanden in de toekomst. Treintickets voor nachttreinenen kunnen in het algemeen tot 6 maanden voor de reisdatum gereserveerd worden. 

Doordat de treinen naar en via Duitsland weer boekbaar zijn, kunnen er ook weer treintickets verkocht worden naar Zwitserland en Oostenrijk. Naar Frankrijk konden er al treintickets gekocht worden. Naar België zijn de Fyra´s Amsterdam – Brussel nog niet te boeken; overige treintickets zijn wel weer beschikbaar.

Share
Tags: Treintickets

Recent Posts

NS wil treinen zuiniger gaan rijden – stroom besparen en ruimte winnen op stroomnet

Door het optrekken en uitrollen van treinen optimaal uit te voeren wil NS stroom gaan…

21 uur terug

Drukke Koningsnacht en Koningsdag in de trein – NS: goede sfeer in treinen en op stations

De treinen zijn maandagavond druk met terugkerende feestvierders. NS spreekt van een goede sfeer in…

1 dag terug

Treinkaartje Koningsdag? 20% korting exclusief via Treinreiziger

Reizigers die op Koningsdag met de trein willen reizen, kunnen dit jaar profiteren van een…

3 dagen terug

Reis op Koningsdag met 20 procent korting op NS-treinkaartjes

Treinreiziger.nl biedt extra korting op treinkaartjes voor Koningsdag en Koningsnacht. Op zondag en maandag geldt…

3 dagen terug

Bijna tien keer zoveel PrijsTijd Deals op Zeeuwse Lijn tijdens wegwerk – NS: proef succesvol

Op de Zeeuwse Lijn heeft NS tussen 9 en 20 april bijna tien keer meer…

5 dagen terug

Zeeland Flex – het antwoord op verschraald ov, nu in hele provincie

Zeeland is sinds deze week de eerste provincie die geheel met flexvervoer bereikbaar is. Zuid-Beveland…

5 dagen terug