9292 geruime tijd slecht bereikbaar door DDoS aanval

Sinds donderdagochtend heeft de website 9292.nl last van DDoS-aanvallen. Daardoor is de website traag en slecht te bereiken. De apps ondervinden ook hinder. De telefoondienst 0900-9292 zijn wel beschikbaar voor een reisadvies. 

Stefan Hulman, Algemeen Directeur van 9292, meldt dat er hard gewerkt wordt aan het oplossen van dit probleem. “Vorig jaar augustus hebben we ook te maken gehad met DDoS-aanvallen. Daarvan is uiteraard aangifte gedaan bij de politie en dat doen we ook nu weer. Verder is nu het eerste belang dat we de website zo snel mogelijk weer goed werkend krijgen voor onze gebruikers.”

Aanvankelijk werkte de 9292 app´s gewoon, maar sinds 18:00 zijn de Android en iOS app´s ook down, meldt de reisinformatiegigant donderdagavond. De windows app werkt nog.

  • Update: Vrijdagochtend werkt 9292 weer, bij de app´s zijn er nog altijd problemen.

Share
Tags: Internet

Recent Posts

Drukke Koningsnacht en Koningsdag in de trein – NS: goede sfeer in treinen en op stations

De treinen zijn maandagavond druk met terugkerende feestvierders. NS spreekt van een goede sfeer in…

6 uur terug

Treinkaartje Koningsdag? 20% korting exclusief via Treinreiziger

Reizigers die op Koningsdag met de trein willen reizen, kunnen dit jaar profiteren van een…

2 dagen terug

Reis op Koningsdag met 20 procent korting op NS-treinkaartjes

Treinreiziger.nl biedt extra korting op treinkaartjes voor Koningsdag en Koningsnacht. Op zondag en maandag geldt…

2 dagen terug

Bijna tien keer zoveel PrijsTijd Deals op Zeeuwse Lijn tijdens wegwerk – NS: proef succesvol

Op de Zeeuwse Lijn heeft NS tussen 9 en 20 april bijna tien keer meer…

3 dagen terug

Zeeland Flex – het antwoord op verschraald ov, nu in hele provincie

Zeeland is sinds deze week de eerste provincie die geheel met flexvervoer bereikbaar is. Zuid-Beveland…

4 dagen terug

Amsterdam Centraal in beeld in expositie en op tv

Station Amsterdam Centraal staat weer even volop 'in the picture’. Deze week is op National…

4 dagen terug