Bakker Bart treinkaartje: 19 euro (januari 2016)

VERLOPEN. Voordeelig met de trein, ook tijdens de avondspits? Dat kan met het Bakker Bart treinkaartje van de Spoordeelwinkel. Voor 19 euro reis je na 9:00 uur naar een treinstation naar keuze, en weer terug. In het weekend mag je ook voor 9:00 uur reizen. Dit treinkaartje betreft een e-ticket dat je zelf moet uitprinten.

Het Blokker Treinkaartje is weliswaar ongeveer vier euro goedkoper, maar daarmee kan je niet tijdens de avondspits reizen. Dat kan met het Bakker Bart Dagretour wel. Bovendien is de verkoopperiode iets ruimer (t/m 31 januari, OP = OP). De reisperiode is daarentegen weer iets korter (t/m 29 februari). Bij het Bakker Bart kaartje zijn ook een kaasbroodje en een frisdrank inbegrepen.

Wat is het goedkoopste treinkaartje voor uw reis? 

Het Bakker Bart treinkaartje is alleen online verkrijgbaar en het Blokker treinkaartje juist niet online verkrijgbaar. Na betaling krijg je een vouchercode per e-mail, die je op een moment naar keuze kan inwisselen. Dan pas bepaal je wie er gaat reizen, wanneer en op welk traject. Dat kan van en naar ieder station in Nederland. Vervolgens krijg je het e-ticket per e-mail. Deze moet je vervolgens nog wel uitprinten. Tonen op de smartphone is er dus nog niet bij.

Op het gekozen traject mag je met alle treinen reizen. Bij ICE en Intercity Direct moet je nog wel een toeslag betalen, maar je kunt uiteraard ook kiezen voor een trein zonder toeslag. In de Thalys is deze aanbieding niet geldig. Wel mag je gebruik maken van de treinen van Veolia, Arriva, Syntus, Connexxion of Breng, mits deze vervoerders (op een deel) van het door jouw gekozen traject rijden.

Wil je pas na 0:00 uur ´s nachts terugreizen? Geen probleem: het treinkaartje is tot 4:00 uur geldig. Controleer goed wanneer de laatste trein rijdt op jouw traject. (Die is er niet altijd na 0:00 uur).


Verdien een gratis dagkaart
Zie je een goedkoop treinkaartje waarmee je door heel Nederland kunt reizen en deze staat niet op onze website? Tip onze redactie dan via redactie@treinreiziger.nl. De eerste die de actie meldt krijgt een gratis treinkaartje. Check hier de voorwaarden. (Let op: er worden ook valse e-mails verzonden over gratis treinkaartjes. Daarmee hebben we niets te maken.)

This post was last modified on 22 december 2016 10:29

Share

Recent Posts

Meer plek voor fiets in trein – roep om nog meer blijft

De Fietsersbond meldt nog altijd veel klachten te krijgen van fietsers die tegen problemen aanlopen…

2 dagen terug

Stroom reizigers naar Zandvoort vrijdagochtend goed op gang gekomen

NS heeft vrijdagochtend tussen 7.00 en 9.00 uur al 10.000 mensen mensen per trein naar…

2 dagen terug

ICE Berlijn voegt na Hamburg vanaf december ook stop in Bremen toe

De ICE Berlijn gaat vanaf december via Bremen en Hamburg Hauptbahnhof naar Berlijn rijden. Dat…

3 dagen terug

NS roept reizigers op afval mee te nemen uit trein

NS roept reizigers op om donderdag hun afval mee te nemen uit de trein en…

3 dagen terug

NS schrapt reiskostenvergoeding bij stakingen per 4 september

NS schrapt de reiskostenvergoeding bij stakingen, ondanks een negatief advies van het Landelijk Overleg Consumentenbelangen…

4 dagen terug

Locov: NS span je in voor minimumdienstregeling bij stakingen – handhaaf reiskostenvergoeding

NS moet zich inspannen voor een minimumdienstregeling bij stakingen. Zolang deze er niet is mag…

4 dagen terug