Goedkoop met de trein naar Antwerpen? Dat kan! Al voor 29 euro kun je vanaf ieder station in Nederland een dagje naar Antwerpen. Bovendien is een kopje koffie met gebakof soep in Antwerpen inbegrepen. Deze aanbieding is alleen in oktober te koop, de reis moet plaats vinden in oktober of november.
Om gebruik te kunnen maken van deze aanbieding moet je op dezelfde dag heen en terug reizen. Bovendien mag doordeweeks de treinreis niet beginnen voor 9:00 uur. In het weekend mag dat wel. Dit treinkaartje is niet geldig in Thalys. De treinreis naar Antwerpen verloopt via Roosendaal met de Intercity Brussel. Die trein rijdt ieder uur.
Welke treinaanbieding past het beste bij jouw reis? (Voor Antwerpen alleen deze aanbieding opgenomen).
Het kopje koffie met appelgebak of soep kun je alleen krijgen bij Bar & Restaurant The Square in Antwerpen. En alleen tussen 10:00 en 16:00 uur, op de dag van reizen. Daarvoor moet je een apart e-ticket uitprinten.Ook het treinkaartje naar Antwerpen wordt geleverd als e-ticket. Het e-ticket moet je zelf uitprinten.
Bij gebruik van Adblocker kan verkoopinformatie wegvallen.
Foto´s van de stad Antwerpen:
This post was last modified on 8 november 2016 10:09
Europa’s langste reguliere treindienst is vanaf 31 juli een echte treindienst. Leo Express rijdt vanaf…
Volgende week rijden er geen treinen tussen Schiedam en Den Haag Hollands Spoor. Hoewel vorige…
Reizigersvereniging Rover roept provincies en gemeenten op snel met een goed alternatief te komen voor…
Het Italiaanse treinbedrijf Italo heeft met Siemens een overeenkomst getekend voor de aanschaf van 26…
De Haagse vervoermaatschappij HTM heeft vrijdagmiddag al het busvervoer voor de rest van de dag…
Het nieuwe treinstation Hazerswoude Rijndijk is er waarschijnlijk in 2035. Dat blijkt uit een brief…