Dienstregeling Amsterdam – Berlijn

De trein Amsterdam – Berlijn rijdt sinds december 2012 weer. Tussen december 2006 en december 2012 reed de trein tussen Schiphol en Berlijn. Vanuit Schiphol, Duivendrecht en Amsterdam Zuid rijden er geen treinen meer naar Berlijn. De trein Amsterdam – Berlijn rijdt 5 à 6x per dag.

In dit artikel hebben we de dienstregeling van 2013 uitgewerkt. Deze dienstregeling geldt ter indicatie. De precieze dienstregeling is terug te vinden in de internationale treinplanner. Ook in de boekingsmodule worden treintijden getoond. Bij de internationale treinplanner worden ook actuele verstoringen meegenomen in het reisadvies en kunt u zien vanaf welk spoor de trein vertrekt.

Niet alle Duitse tussenstations zijn opgenomen in de getoonde dienstregeling. Zo stoppen de treinen ook te Bad Bentheim, Rheine, Bünde, Minde, Wolfsburg en Stendal. In Osnabrück is er aansluiting op de trein naar Hamburg. Ook in Hannover zijn er veel aansluitingen.

In de trein is een folder aanwezig met de dienstregeling en per station alle aansluitende treinen. Het treinpersoneel roept verder ook de belangrijke aansluitingen om.

Een treinreis naar Berlijn boeken?

Dienstregeling Amsterdam – Berlijn v.v.

Treinnr: 141
143 145 147 149 241 243
Amsterdam, v. 7:01 9:01 11:01 13:01 15:01 17:01 19:01
Hilversum, v. 7:22 9:22 11:22 13:22 15:22 17:22 19:22
Amersfoort, v. 7:37 9:37 11:37 13:37 15:37 17:37 19:37
Apeldoorn, v. 8:08 10:08 12:08 14:08 16:08 18:08 20:08
Deventer, v. 8:21 10:21 12:21 14:21 16:21 18:21 20:21
Almelo, v. 8:46 10:46 12:46 14:46 16:46 18:46 20:46
Hengelo, v. 9:00 11:00 13:00 15:00 17:00 19:00 21:00
Osnabrück, a. 10:06 12:06 14:06 16:06 18:06 20:06* 22:06**
Hannover, a. 11:18 13:18 15:18 16:18 19:18 20:18* 23:26**
Berlijn Spandau, a. 13:02 15:02 17:02 19:02 21:02 23:02*
Berlijn Hbf, a. 13:13 15:21 17:21 19:21 21:21 23:17*
Berlijn Ostbf, a. 15:32 17:32 19:32 21:32 23:27*
Treinnr: 242 240 148 146 144 142 140
Berlijn Ostbf, v. 6:27*** 8:27 10:27 12:27 16:27
Berlijn Hbf, v. 6:38*** 8:38 10:37 12:38 14:43 16:38
Berlijn Spandau, v. 6:53*** 8:53 10:53 12:53 14:53 16:53
Hannover, v. 6:40*** 8:40*** 10:40 12:40 14:40 16:40 18:40
Osnabrück, v. 7:53*** 9:53*** 11:53 13:53 15:53 17:53 18:53
Hengelo, a. 9:00 11:00 13:00 15:00 17:00 19:00 21:00
Almelo, a. 9:13 11:13 13:13 15:13 17:13 19:13 21:13
Deventer, a. 9:40 11:40 13:40 15:40 17:40 19:40 21:40
Apeldoorn, a. 9:54 11:54 13:54 15:54 17:54 19:54 21:54
Amersfoort, a. 10:24 12:24 14:24 16:24 18:24 20:24 22:24
Hilversum, a. 10:37 12:37 14:37 16:37 18:37 20:37 22:37
Amsterdam C, a. 10:59 12:59 14:59 16:59 18:59 20:59 22:59

* = maandag t/m vrijdag: tot Hannover, zaterdag: tot Bad Bentheim (a. 19:18), zondag t/m Berlijn.
** = maandag t/m zaterdag: tot Bad Bentheim (a. 21:18), zondag, t/m Hannover.
*** = rijdt niet zondag. Start ´s zondags te Bad Bentheim (trein 242 om 8:43u en trein 240 om 10:43u).

This post was last modified on 16 april 2017 17:38

Share

Recent Posts

Olympische atleten vertrekken met Eurostar naar Parijs

Vandaag vertrokken achttien atleten van TeamNL uit turnen, boogschieten en skateboarden vanuit Nederland vanaf station…

10 uur terug

NS weet dankzij ICNG langere reistijd te beperken op geteisterde HSL

De maximumsnelheid op de HSL is op een aantal delen verlaagd tot 80 km/u, vanwege…

1 dag terug

Zuid-Holland wil een landelijke centrale voor reishulp in ov

De provincie Zuid-Holland pleit voor een landelijke centrale voor mensen die hulp nodig hebben bij…

6 dagen terug

Koninklijk rijtuig overgedragen aan Spoorwegmuseum

Het Spoorwegmuseum is een bijzonder museumstuk rijker: vandaag werd het koninklijk rijtuig overgedragen aan het…

1 week terug

OVpay: vanaf nu mogelijk om met leeftijdskorting te reizen

Al een derde van de incidentele reizigers reist met OVpay, reizen met je betaalpas. Sinds…

1 week terug

Belgische reizigersorganisatie waarschuwt voor gevolgen snelle IC Brussel: ‘NMBS offert binnenlandse reiziger op’

Vanaf december is het mogelijk om 45 minuten sneller tussen Amsterdam en Brussel te treinen…

1 week terug