Dienstregeling Amsterdam – Berlijn

De trein Amsterdam – Berlijn rijdt sinds december 2012 weer. Tussen december 2006 en december 2012 reed de trein tussen Schiphol en Berlijn. Vanuit Schiphol, Duivendrecht en Amsterdam Zuid rijden er geen treinen meer naar Berlijn. De trein Amsterdam – Berlijn rijdt 5 à 6x per dag.

In dit artikel hebben we de dienstregeling van 2013 uitgewerkt. Deze dienstregeling geldt ter indicatie. De precieze dienstregeling is terug te vinden in de internationale treinplanner. Ook in de boekingsmodule worden treintijden getoond. Bij de internationale treinplanner worden ook actuele verstoringen meegenomen in het reisadvies en kunt u zien vanaf welk spoor de trein vertrekt.

Niet alle Duitse tussenstations zijn opgenomen in de getoonde dienstregeling. Zo stoppen de treinen ook te Bad Bentheim, Rheine, Bünde, Minde, Wolfsburg en Stendal. In Osnabrück is er aansluiting op de trein naar Hamburg. Ook in Hannover zijn er veel aansluitingen.

In de trein is een folder aanwezig met de dienstregeling en per station alle aansluitende treinen. Het treinpersoneel roept verder ook de belangrijke aansluitingen om.

Een treinreis naar Berlijn boeken?

Dienstregeling Amsterdam – Berlijn v.v.

Treinnr: 141
143 145 147 149 241 243
Amsterdam, v. 7:01 9:01 11:01 13:01 15:01 17:01 19:01
Hilversum, v. 7:22 9:22 11:22 13:22 15:22 17:22 19:22
Amersfoort, v. 7:37 9:37 11:37 13:37 15:37 17:37 19:37
Apeldoorn, v. 8:08 10:08 12:08 14:08 16:08 18:08 20:08
Deventer, v. 8:21 10:21 12:21 14:21 16:21 18:21 20:21
Almelo, v. 8:46 10:46 12:46 14:46 16:46 18:46 20:46
Hengelo, v. 9:00 11:00 13:00 15:00 17:00 19:00 21:00
Osnabrück, a. 10:06 12:06 14:06 16:06 18:06 20:06* 22:06**
Hannover, a. 11:18 13:18 15:18 16:18 19:18 20:18* 23:26**
Berlijn Spandau, a. 13:02 15:02 17:02 19:02 21:02 23:02*
Berlijn Hbf, a. 13:13 15:21 17:21 19:21 21:21 23:17*
Berlijn Ostbf, a. 15:32 17:32 19:32 21:32 23:27*
Treinnr: 242 240 148 146 144 142 140
Berlijn Ostbf, v. 6:27*** 8:27 10:27 12:27 16:27
Berlijn Hbf, v. 6:38*** 8:38 10:37 12:38 14:43 16:38
Berlijn Spandau, v. 6:53*** 8:53 10:53 12:53 14:53 16:53
Hannover, v. 6:40*** 8:40*** 10:40 12:40 14:40 16:40 18:40
Osnabrück, v. 7:53*** 9:53*** 11:53 13:53 15:53 17:53 18:53
Hengelo, a. 9:00 11:00 13:00 15:00 17:00 19:00 21:00
Almelo, a. 9:13 11:13 13:13 15:13 17:13 19:13 21:13
Deventer, a. 9:40 11:40 13:40 15:40 17:40 19:40 21:40
Apeldoorn, a. 9:54 11:54 13:54 15:54 17:54 19:54 21:54
Amersfoort, a. 10:24 12:24 14:24 16:24 18:24 20:24 22:24
Hilversum, a. 10:37 12:37 14:37 16:37 18:37 20:37 22:37
Amsterdam C, a. 10:59 12:59 14:59 16:59 18:59 20:59 22:59

* = maandag t/m vrijdag: tot Hannover, zaterdag: tot Bad Bentheim (a. 19:18), zondag t/m Berlijn.
** = maandag t/m zaterdag: tot Bad Bentheim (a. 21:18), zondag, t/m Hannover.
*** = rijdt niet zondag. Start ´s zondags te Bad Bentheim (trein 242 om 8:43u en trein 240 om 10:43u).

This post was last modified on 16 april 2017 17:38

Bekijk reacties

  • Het zou een stuk handiger zijn als ook de spoor- of perronnummers erbij vermeld zouden worden.

Share

Recent Posts

FNV niet akkoord met nieuwe cao NS, dreigen nieuwe stakingen?

Vakbond FNV wil opnieuw in gesprek met NS over de voorgestelde cao voor de medewerkers…

3 dagen terug

Meer fysiek en verbaal geweld tegen NS-medewerkers

NS-medewerkers werden in 2023 vaker slachtoffer van ernstige fysieke en verbale incidenten dan in 2022,…

6 dagen terug

Stations krijgen lagere waardering dan vorig jaar, Klimmen-Ransdaal wederom op 1

De algemene waardering van reizigers voor de Nederlandse treinstations is vorig jaar iets gedaald ten…

1 week terug

Nog tot zeker 12.00 uur geen treinen door aanrijding Berghem

Door een aanrijding zondagavond tussen een carnavalswagen en een trein in Berghem bij Oss (Noord-Brabant)…

1 week terug

1600 extra treinen, Airport Sprinter en sneller naar Brussel: NS presenteert plannen dienstregeling 2025

NS presenteert donderdag de conceptdienstregeling voor 2025. De vervoerder spreekt over de grootste wijzigingen in…

2 weken terug

Nachttrein naar Praag krijgt (deels) betere ligrijtuigen met airco

De nachttrein van European Sleeper zal vanaf eind maart deels bestaan uit verbeterde ligrijtuigen. Deze…

2 weken terug