Hema verkoopt tot en met 1 juni weer NS dagkaarten. Daarmee kunnen reizigers zowel bij NS als andere treinvervoerders na 9:00 uur onbeperkt treinreizen. Het treinkaartje kost 17,50 euro en wordt geleverd als e-ticket. De reis hoeft niet direct plaats te vinden, maar wel voor 31 augustus 2014.
Wie op zaterdag of zondag reist kan met het Hema treinkaartje ook voor negen uur reizen. Een ander voordeel is dat één volwassene ook twee kinderen (4 t/m 11 jaar) gratis mag meenemen. Wie gebruik wilt maken van de goedkope treinkaartjes koopt bij Hema een voucher. Die moet vervolgens op ns.nl verzilverd worden.
De Hema treinkaartjes worden alleen in Nederland verkocht, maar niet bij Hema filialen op treinstations. Het treinkaartje is alleen geldig in de 2e klas. Kinderen mogen alleen meegenomen worden door een volwassene, niet door een persoon van tussen de 12 tot en met 17. Jongeren in die leeftijdgroep mogen wel individueel (dus zonder kinderen jonger dan 12 jaar) gebruik maken van de e-ticket Dagkaart.
Het NS / Hema treinkaartje is op maandag tot en met vrijdag niet geldig voor 9:00 uur. Behalve bij NS is de dagkaart ook te gebruiken in de treinen van Arriva, Breng, Connexxion, Syntus en Veolia. Bij Intercity Direct en ICE moeten reizigers nog wel een toeslagbiljet aanschaffen. NS dagkaarten zijn niet geldig bij Thalys en City Night Line.
Reizen vanaf 9 juli met een e-ticket?
Dat kan! Het e-ticket heeft een barcode waarmee u kunt in- en uitchecken.
This post was last modified on 8 november 2016 10:09
De werkzaamheden voor de nieuwe internationale trein tussen Coevorden en het Duitse Neuenhaus zijn begonnen.…
NS rijdt op Koningsdag 27 april weer extra treinen volgens de Oranjedienstregeling. Het spoorbedrijf roept…
Rover roept de overheid op om de btw op kaartjes voor het openbaar vervoer te…
Door een kapotte bovenleiding tussen Houten Castellum en Geldermalsen rijden er donderdag amper treinen tussen…
Ondanks een prijsverhoging blijft het Deutschlandticket (D-ticket) in Duitsland een succes. Dat wordt geconcludeerd in…
De Tweede Kamer houdt vast aan de wens voor een snel in te voeren kortingsproduct…