Foto: (c) NS
NS International heeft een mooie Black Friday actie: voor slechts 9,90 euro kun je vanaf elk station in Nederland een enkeltje kopen naar Antwerpen. Van Antwerpen terug naar Nederland betaal je eveneens 9,90 euro. Voor amper 20 euro reis je zowel heen als terug. De actie is alleen te koop op vrijdag 29 november.
De reisperiode loopt van 2 december 2019 t/m 2 januari 2020. Let op: je mag alleen reizen van maandag t/m donderdag (incl. feestdagen), en alleen na 9:00 uur. Deze actie is dus niet geldig voor reizen op vrijdag, zaterdag en zondag. Op die dagen betaal je een ander tarief.
Bij aankoop geef je direct aan op welke datum en op welk traject je gaat reizen. De reis naar Antwerpen verloopt per Intercity Brussel. Je hoeft niet perse te reizen met de trein die je kiest tijdens het boekingsproces. Het ticket is vanaf 9 uur de volledige dag geldig, mits je de grens passeert met de IC Brussel. Je mag dus geen gebruik maken van de Thalys.
De tickets zijn niet te wijzigen of te annuleren en worden alleen online verkocht. De verkoop start al rond middernacht!
This post was last modified on 13 januari 2022 21:02
Het treinverkeer rond Groningen ligt van vrijdag tot en met zondag voor een deel stil…
Spoorsector Nederland heeft maandag een campagne gelanceerd tegen zelfdoding op het spoor. Spoorsector Nederland met…
Een nieuw onderzoek wijst uit dat batterijtreinen de beste optie zijn voor de regionale spoorlijnen…
Na de brandstichting zaterdag rijden de treinen weer volgens dienstregeling tussen Rotterdam en Delft. Het…
Het treinverkeer tussen Rotterdam en Delft Campus ligt zaterdag en zondag stil door brandstichting bij…
GoVolta zegt tegengewerkt te worden door NS en Deutsche Bahn (DB) en dient hierover klachten…