Vancouver 2010: NS zet 400 fietsen in

Vrijdagochtend om 10.00 uur biedt Marianne Timmer, op haar weg naar Schiphol, op station Harderwijk collega-sporters en Oranjesupporters namens NS een gratis OV-fiets aan. Marianne gaat zelf niet naar Vancouver. Op deze manier wil zij toch iedereen veel succes en plezier wensen tijdens de Winterspelen!

Als officiële Partner in Sport van NOC*NSF wil NS ook deze Olympische Spelen iets betekenen in het supportersvervoer. Tijdens de spelen in Turijn zette NS bussen in en kwamen de sporters naar Nederland terug per speciale hogesnelheidstrein. In Vancouver heeft NS de bussen verruild voor 400 fietsen. Zo kunnen alle Nederlanders ook tijdens de Winterspelen snel en gemakkelijk de afstand tussen het Holland Heineken House en de Olympische schaatsbaan overbruggen. En hoeven zij niets te missen!

De fietsen staan tijdens de Spelen dagelijks klaar bij het Holland Heineken House. Het gebruik van de OV-fietsen is gratis. Op 11 februari wordt de Vancouver OV-fietsenstalling geopend. Erica Terpstra neemt dan de eerste OV-fiets in ontvangst.

Foto: Guus van de Wetering (NS)

Share

Recent Posts

Zuidelijk deel Maaslijn straks negen dagen gestremd

Het spoor in het zuidelijk deel van de Maaslijn gaat nu ook dicht voor werkzaamheden.…

13 uur terug

ProRail legt woensdag al het treinverkeer stil – bezwaar van GoVolta en European Sleeper

Tijdens de landelijke ov-staking woensdag 9 september rijdt er alleen een trein tussen Amsterdam Centraal…

15 uur terug

Alleen Arriva doet gooi naar busvervoer in Noord-Holland

Alleen vervoersbedrijf Arriva ziet het zitten om de komende jaren het busvervoer te verzorgen in…

17 uur terug

NS vraagt onderzoek aan naar GoVolta-diensten – drempel voor binnenlandse ritten

NS heeft de Autoriteit Consument en Markt (ACM) gevraagd te onderzoeken wat de plannen van…

1 dag terug

Onlangs gelanceerde Traintracker24 wil treinen wereldwijd gaan tonen

Een Franse scholier heeft onlangs de treinvariant gelanceerd van het bekende Flightrader24 voor vliegtuigen. De…

2 dagen terug

Velvet krijgt vergunning voor hogesnelheidsdiensten – stap in Franse concurrentiestrijd

De nieuwe Franse private treinmaatschappij Velvet heeft een licentie bemachtigd om treindiensten te kunnen leveren…

2 dagen terug