Het ontwerp van de app van 9292 heeft zaterdag een zilveren European Design award gekregen. Deze award werd uitgereikt tijdens de design-week in Belgrado. Talenten vanuit heel Europa zijn genomineerd en afgereisd naar Servië om de uitreiking bij te wonen.
Het zilver werd behaald in de categorie Mobiele apps. De case van de 9292-app werd ingestuurd door Fabrique Merken, Design en Interactie, ontwerper van de 9292-website en -apps.
Stefan Hulman, Algemeen Directeur 9292: "Een European Design award is natuurlijk een fantastisch compliment voor Fabrique als ontwerper van de app. Maar we ervaren het toch ook als een compliment voor 9292, als opdrachtgever voor de ontwikkeling en bouw van de app."
De 9292 app is beschikbaar voor iPhone, Android, Windows Phone en Blackberry. De app is al meer dan 2 miljoen keer gedownload, zo laat 9292 weten.
De Tweede Kamer wil meer actie voor internationaal treinvervoer zien van het kabinet. Kamerleden maanden…
ProRail legt de komende maand de laatste hand aan de vernieuwing van het spoor bij…
Het goedkope Nederlandticket voor de trein zal deze zomer beperkt beschikbaar zijn. Staatssecretaris Annet Bertram…
Voormalig D66 Tweede Kamerlid Lisa van Ginneken is de nieuwe voorzitter van branchevereniging OV-NL. Ze…
Het prijsvechten op de verbinding Amsterdam - Parijs is begonnen. Omdat het dinsdag precies 30…
Eurostar ziet ook dit jaar het aantal treinreizigers sterk groeien. Het treinbedrijf meldt in de…