16 november 2016: Trein Berlijn voor 25 euro

In november heeft NS International elke woensdag een speciale aanbieding. Vandaag, 16 november 2016, zijn de treinkaartjes naar Berlijn in de aanbieding. Er zijn al treinkaartjes voor 25 euro.

  • Update: Bij NS International kan het erg druk zijn, waardoor je in de wachtrij terecht kan komen. Je kunt de aanbieding ook boeken bij HappyRail.

De voordelige treinkaartjes hebben een beperkte voorraad en de reis moet plaatsvinden in de periode 17 november t/m 15 februari 2017. De treinkaartjes worden aangeboden tussen elk station in Nederland en Berlijn. Dit is een op = op actie, omwisselen of annuleren is niet mogelijk. Onze redactie kon woensdag vrij eenvoudig het voordeeltarief vinden.

Het tarief van 25 euro is per enkele reis. Vandaag kun je dus voor 50 euro een retourtje voor één persoon kopen, of voor 100 euro twee retourtjes. Normaal betaal je voor twee retourtjes minimaal 156 euro.

Parijs
Wie liever naar Parijs wil in plaats van Trein Berlijn, kan ook voordelig treinkaartjes kopen. Tot en met 5 december verkoopt Thalys 10.000 tickets voor 20 euro en nog eens 35.000 tickets voor 35 euro. Die aanbieding kan zowel geboekt worden bij NS International als Thalys.com. Hoeveel treinkaartjes naar Berlijn er vandaag in de aanbieding zijn, is overigens niet bekend gemaakt.

This post was last modified on 25 april 2017 15:09

Share

Recent Posts

Nieuwe passage station Amsterdam Zuid opent 1 november

De nieuwe Brittenpassage op station Amsterdam Zuid gaat 1 november open. De opening is een…

15 uur terug

Weer twee jaar langer wachten op snellere treinreis tussen Oostenrijk en Italië – Brennertunnel in 2034 open

De opening van de Brennerbasistunnel is – weer – met twee jaar vooruitgeschoven. In een…

17 uur terug

Heurotrain verzekert toegang tot Franse hogesnelheidslijn voor tien jaar

Heurotrain uit Nederland heeft voor tien jaar zekerheid om over het Franse hogesnelheidsspoor te kunnen…

18 uur terug

Rover: ondanks extra bijdrage kabinet is meer geld nodig voor ov-infrastructuur

Ondanks het extra geld dat het kabinet uittrekt voor de infrastructuur dreigen er de komende…

2 dagen terug

Geen treinen tussen Eindhoven en Venlo door werkzaamheden

Het treinverkeer tussen Eindhoven en Venlo ligt van donderdagavond 29 oktober tot en met zondag…

2 dagen terug

Staking van streekvervoer op donderdag gaat niet door – komende twee weken geen acties

De geplande staking in het streekvervoer van donderdag is van de baan. Vakbonden en werkgevers…

3 dagen terug