Blokker actie met NS dagkaart (zomer 2012)

Deze actie is afgelopen. T/m 20 januari 2013 wordt er een nieuwe Blokker Dagkaart verkocht. Zie Blokker.nl.

NS heeft in samenwerking met Blokker weer een actie voor goedkope treinkaartjes. De Blokkerdagkaart is te gebruiken van maandag 4 juni t/m zondag 12 augustus. Een dagje (vrijwel) onbeperkt treinen door Nederland kost met de Blokker dagkaart slechts 16 euro. De treinkaartjes zijn verkrijgbaar t/m 16 juni 2012.

  • Update! Deze actie is verlopen: maar er is een nieuwe actie! De nieuwe tickets zijn iets goedkoper en ook geldig in de bussen, trams en metro´s van de RET. Koop de nieuwe Blokker dagkaart via Blokker.nl.    

De Blokkerdagkaart is te koop in de Blokkerwinkels, en uitsluitend te gebruiken in de 2e klas. De kaart is van maandag t/m vrijdag geldig vanaf 9:00 uur. In het weekend kan er ook vóór 9:00 gereisd worden. Ook kan er met het treinkaartje gereisd worden bij de regionale vervoerders (Arriva, Connexxion, Syntus en Veolia). En uiteraard is het treinkaartje ook geldig bij de Nederlandse Spoorwegen. Voor de Fyra of ICE is echter wel een toeslag verschuldigd. In de Thalys is de Blokkerdagkaart niet geldig.

This post was last modified on 8 november 2016 10:09

Share

Recent Posts

Zuidelijk deel Maaslijn straks negen dagen gestremd

Het spoor in het zuidelijk deel van de Maaslijn gaat nu ook dicht voor werkzaamheden.…

14 uur terug

ProRail legt woensdag al het treinverkeer stil – bezwaar van GoVolta en European Sleeper

Tijdens de landelijke ov-staking woensdag 9 september rijdt er alleen een trein tussen Amsterdam Centraal…

16 uur terug

Alleen Arriva doet gooi naar busvervoer in Noord-Holland

Alleen vervoersbedrijf Arriva ziet het zitten om de komende jaren het busvervoer te verzorgen in…

18 uur terug

NS vraagt onderzoek aan naar GoVolta-diensten – drempel voor binnenlandse ritten

NS heeft de Autoriteit Consument en Markt (ACM) gevraagd te onderzoeken wat de plannen van…

1 dag terug

Onlangs gelanceerde Traintracker24 wil treinen wereldwijd gaan tonen

Een Franse scholier heeft onlangs de treinvariant gelanceerd van het bekende Flightrader24 voor vliegtuigen. De…

2 dagen terug

Velvet krijgt vergunning voor hogesnelheidsdiensten – stap in Franse concurrentiestrijd

De nieuwe Franse private treinmaatschappij Velvet heeft een licentie bemachtigd om treindiensten te kunnen leveren…

2 dagen terug