Dit keer biedt Kruidvat geen goedkope treinkaartjes om Nederland te verkennen, maar om op een buitenlandse stedentrip te gaan. Het gaat om een beperkt aantal vertrekdagen per bestemming. Naar Praag is een 5-daagse reis te boeken vanaf € 149. Naar Wenen vanaf € 229, Venetië vanaf € 199. Daarnaast is het mogelijk om voordelig Milaan en Verona te bezoeken.
De treinreizen gaan met de particuliere nachttrein van Green City Trip. Green City Trip rekent normaal gesproken een toeslag voor beddengoed in de trein, maar doet dat niet bij de Kruidvat deal. De genoemde prijs is exclusief ontbijt- en snackpakket van € 29 p.p. Ook komen er € 9,95 boekingskosten bij, bijdrage SGR € 5 p.p. en bijdrage calamiteitenfonds van € 2,50. De prijs is gebaseerd op een ligcoupé voor zes personen. Wil je een 4-persoonscoupé? Dan betaal je per persoon een toeslag van € 49.
Vanuit Treinreiziger.nl bieden we via Treinrondreis.nl ook pakketreizen aan. Natuurlijk zijn wij meer enthousiast over onze eigen reizen, maar daarin zijn we uiteraard niet geheel onafhankelijk. Via Treinrondreis.nl is een 5-daagse Stedentrip Wenen te boeken in het ligrijtuig (met maximaal vier personen in een coupé) vanaf € 242,50. Een ander voordeel is dat dagelijks vertrek mogelijk is. Wel zijn de plekken rondom de weekenden en de vakanties helaas snel uitverkocht.
Treinrondreis.nl biedt alleen stedentrips per slaaptrein aan naar Wenen en Bratislava. Met de trein naar Praag heeft Treinrondreis.nl een deal op basis van de dagtrein, gecombineerd met een goed gewaardeerd 5-sterrenhotel. Zie Stedentrip Trein Praag. De treinreis via Kruidvat naar Praag is goedkoper. Naar Venetië, Milaan en Verona biedt Treinrondreis geen pakketreizen aan.
In een eerdere versie van dit artikel stonden een aantal onjuistheden. Die zijn gecorrigeerd. Dit artikel valt niet in de sectie nieuws. We maken daarom in dit artikel gebruik, zo niet misbruik om ons eigen initiatief onder de aandacht te brengen. Tegelijkertijd willen we andere aanbiedingen hier ook delen.
| Treinrondreis | Green City Trip | |
| Vanaf-prijs 5-daagse reis | € 485* | € 458 |
| Toeslag ontbijt in de trein | € 0 | € 58 |
| Toeslag voor 4-persoonscoupé | € 0 | € 98 |
| Toeslag voor ontbijt in hotel | € 40 | € 60 |
| Boekingskosten | € 0 | € 9,95 |
| Kosten garantiefonds | € 0 | € 10 |
| Kosten calamiteitenfonds | niet lid | € 2,50 |
* Deze prijs wordt aangeboden bij boekingen die gemaakt worden t/m 10 september.
De actie van Green City Trip is te koop via kruidvat.nl/treinvakantie.
This post was last modified on 25 augustus 2021 17:41
De werkzaamheden voor de nieuwe internationale trein tussen Coevorden en het Duitse Neuenhaus zijn begonnen.…
NS rijdt op Koningsdag 27 april weer extra treinen volgens de Oranjedienstregeling. Het spoorbedrijf roept…
Rover roept de overheid op om de btw op kaartjes voor het openbaar vervoer te…
Door een kapotte bovenleiding tussen Houten Castellum en Geldermalsen rijden er donderdag amper treinen tussen…
Ondanks een prijsverhoging blijft het Deutschlandticket (D-ticket) in Duitsland een succes. Dat wordt geconcludeerd in…
De Tweede Kamer houdt vast aan de wens voor een snel in te voeren kortingsproduct…