Dagretour met La Place lunch: 19 euro (oktober 2016)

  • Weten of er een nieuwe actie is met La Place treinkaartjes? Check dan de link of maak gebruik van de prijsvergelijker.

VERLOPEN. Lekker voordelig op reis met de trein, inclusief lunch? Het kan weer. Voor 19 euro heb je niet alleen een treinkaartje (2e klas), maar mag je ook lunchen bij La Place. Als je 1e klas wilt reizen, ben je normaal 26 euro per treinkaartje kwijt. De treinreis moet in oktober of november plaatsvinden.

De aanbieding wordt alleen online verkocht, en ook alleen in oktober. Doordeweeks mag de treinreis alleen na 9:00 uur beginnen. In het weekend mag je ook voor 9:00 uur op pad. Dan kun je echter ook voordelig treinen met een Kruidvat-treinkaartje. Het treinkaartje betreft een dagretour. Bij het verzilveren kies je vertrek- en eindstation. Dat kan ieder station in Nederland zijn. Ook kies je pas bij het verzilveren je reisdatum.

Alle treinen
Uiteraard is je treinkaartje geldig in alle treinen van NS. Maar je mag ook gebruik maken van de treinen van Arriva, Veolia, Syntus, Connexxion en Breng, mits die vervoerders (deels) rijden op jouw gekozen traject. Maak je het laat? Geen probleem, ook na 0:00 uur ´s nachts is je treinkaartje geldig. Voor 4:00 uur moet de reis zijn afgerond. Check vooraf hoe laat de laatste trein rijdt.

Uitzonderingen
Het treinkaartje is zoals gebruikelijk niet geldig in Thalys. Met ICE en Intercity Direct (Schiphol – Rotterdam v.v.) mag je alleen reizen als je naast dit treinkaartje nog een toeslagkaartje koopt. Wil je toeslagvrij reizen? Dan kun je uiteraard de gebruikelijke intercity nemen. Het treinkaartje wordt geleverd als e-ticket. Je moet het treinkaartje zelf uitprinten. Tonen op de smartphone is niet toegestaan.

Lunch
Op dezelfde dag dat je met de trein reist kun je lekker lunchen bij La Place. Geniet van een La Place Sandwich boerenkaas, beenham of kruidenroomkaas met een glas versgeperste sinaasappelsap (small). Je krijgt twee e-tickets: één voor de treinreis (na verzilveren) en één voor La Place. Het e-ticket voor La Place zit al in de bevestigingsmail, in die e-mail staat ook de vouchercode voor het treinkaartje.

This post was last modified on 4 april 2017 17:42

Share

Recent Posts

Leo Express rijdt vanaf 31 juli langste treindienst in Europa

Europa’s langste reguliere treindienst is vanaf 31 juli een echte treindienst. Leo Express rijdt vanaf…

6 uur terug

Volgende week geen treinen tussen Den Haag HS en Schiedam

Volgende week rijden er geen treinen tussen Schiedam en Den Haag Hollands Spoor. Hoewel vorige…

8 uur terug

Rover: snel goed alternatief nodig voor geschrapte ouderenkorting in ov – klachten stromen binnen

Reizigersvereniging Rover roept provincies en gemeenten op snel met een goed alternatief te komen voor…

9 uur terug

Italo bestelt 26 hogesnelheidstreinen voor diensten in Duitsland na gunstig besluit toezichthouder

Het Italiaanse treinbedrijf Italo heeft met Siemens een overeenkomst getekend voor de aanschaf van 26…

1 dag terug

Update- Alle bussen HTM vrijdag aan de kant voor noodinspectie – zaterdag weer busvervoer

De Haagse vervoermaatschappij HTM heeft vrijdagmiddag al het busvervoer voor de rest van de dag…

4 dagen terug

Opening nieuw station Hazerswoude Rijndijk nu gepland in 2035

Het nieuwe treinstation Hazerswoude Rijndijk is er waarschijnlijk in 2035. Dat blijkt uit een brief…

4 dagen terug