fbpx

Dienstregeling ICE Amsterdam – Frankfurt

Weergave dienstregeling 20112. De dienstregeling geldt ter indicatie. Treintickets voor de ICE Amsterdam – Frankfurt zijn online te boeken via NS International.

  (1,2) ma-zo(3) ma-zo ma-zo (4) ma-zo ma-zo (5)
Amsterdam Centraal 7:04 8:04 10:34 12:34 14:34 16:34 18:34 21:04
Utrecht Centraal 7:32 8:32 11:02 13:02 15:02 17:02 19:02 21:32
Arnhem 8:07 9:07 11:37 13:37 15:37 17:37 19:37 22:07
Oberhausen Hbf 8:58 9:58 12:24 14:24 16:24 18:24 20:24 22:56
Duisburg Hbf 9:06 10:06 12:32 14:32 16:32 18:32 20:32 23:04
Düsseldorf Hbf 9:20 10:20 12:46 14:46 16:46 18:46 20:46 23:18
Keulen / Köln Hbf A. 10:45 13:12 15:12 17:12 19:12 21:12 23:43
Keulen / Köln Hbf V. 10:54 13:28 15:28 17:20 19:20 21:20  
Keulen / Köln Deutz (1) 9:43  
Frankfurt Flughafen Fernbf 10:34 11:51 14:16 16:16 18:13 20:13 22:16  
Frankfurt Main Hbf 10:50   14:30 16:30 18:30 20:30 22:30  

(1) De eerste trein Amsterdam – Frankfurt stopt niet te Keulen Hbf, maar te Keulen Deutz. Hier kunt u overstappen voor Keulen Hbf. Er rijdt om de paar minuten een trein naar Keulen Hbf.
(2) niet zondags, en niet op 26 december, niet 7 en 9 april en niet 28 mei.
(3) Vrijwel dagelijks. Trein gaat door naar Basel SBB (Zwitserland). Voor Frankfurt Hbf overstappen te Frankfurt Flughafen.
(4) Rijdt alleen in de periode 30 maart t/m 4 november. 
(5) Van 11 december 2011 t/m 25 maart 2012  en van 4 november t/m 2 decemver 2012: alleen zondags. Van 30 maart t/m 2 november alleen vrijdags en zondags. Ook op 9 april en 28 mei, maar niet op 6 en 8 april en niet op 27 mei.

   (9)  ma-zo  ma-zo   (6)  ma-zo   ma-zo   ma-zo(7)   (8) 
Frankfurt Main Hbf  5:10  7:29  9:29   11:29  13:29  16:29  –  19:29
Frankfurt Flughafen Fernbf  5:25  7:43  9:43  11:43  13:43  16:43  18:09  19:43
Keulen / Köln Hbf A.  6:39  8:32  10:32  12:40  14:32  17:39  19:05  20:39
Keulen / Köln Hbf V.  6:46  8:46  10:46  12:46  14:46  17:46  19:17  20:46
Düsseldorf Hbf  7:13  9:13  11:13   13:14   15:14  18:14  19:40  21:13
Duisburg Hbf  7:26  9:26  11:26  13:29  15:29  18:26  19:53  21:26
Oberhausen Hbf  7:34  9:34  11:34  13:36  15:36  18:34  20:00  21:34
Arnhem  8:23  10:23  12:23  14:23  16:23  19:23  20:53  22:23
Utrecht Centraal  8:58  10:58  12:58  14:58  16:58  19:58  21:28  22:58
Amsterdam Centraal  9:25  11:25  13:25  15:25  17:25  20:26  21:55  23:25

 (6) Rijdt alleen in de periode 30 maart l t/m 4 november.
 (7) Betreft ICE Basel SBB – Amsterdam, rijdt vrijwel dagelijks. Reizigers uit Frankfurt Hbf reizen per Duitse binnenlandse trein naar Frankfurt Flughafen en stappen aldaar over. Stopt ook te Siegburg-Bonn.
(8) donderdags, vrijdags en zondags en 9 april en 28 mei, maar niet op 6 en 8 april en niet op 27 mei. 
(9) van 13 dec-14 apr en van 29 aug-8 dec maandags, dinsdags, woensdags en donderdags, echter niet op 3 okt en 1 nov; van 16 apr-21 jul maandags, dinsdags, woensdags, donderdags en zaterdags, echter niet op 23 en 25 apr en 13 jun

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.