Weer geen treinen op Maaslijn na oplaaien brand
11 aug 2026 17:17
Er rijden vanaf dinsdagmiddag tot in de avond weer geen treinen over de Maaslijn nadat de bosbrand bij Venray is opgelaaid. De brandweer is weer terug in het gebied voor bluswerk waardoor het spoor gestremd is.
Volgens de brandweer laaide de brand kort weer op en zijn er veel mensen en materieel ingezet om de brand in de kiem te smoren. Arriva zet voorlopig bussen in tussen Boxmeer en Venray. Vanwege werkzaamheden reden er al bussen tussen Nijmegen en Boxmeer. Arriva verwacht dat het treinverkeer na 20.00 uur weer op gang kan komen.
Bijna week geen treinen
Nadat de bosbrand vorige week maandag uitbrak, lag het treinverkeer al bijna een week lang stil op de Maaslijn. Maandag konden de treinen weer volgens dienstregeling rijden van Boxmeer naar Venray.
(c) Treinreiziger.nl