alles over oenbaar vervoer
u bent hier: actueel
Nieuw: ook al gekeken op parkeren schiphol?

Vernielingen aan station Sliedrecht Baanhoek

dinsdag 17 januari 2012
Vernielingen aan station Sliedrecht Baanhoek

Er is grote verontwaardiging ontstaan bij betrokken personen en bedrijven over de vernielingen van station Sliedrecht Baanhoek.

Het station, dat ligt op de MerwedeLingelijn Dordrecht-Geldermalsen van Arriva, is nog niet officieel in gebruik genomen (vanaf april), maar is nu al het slachtoffer van zwaar vandalisme.

Drie in- en uitcheckpalen van Arriva zijn vernield en één is er omver getrapt. Verder is er een steen door de ruit van een liftdeur gegooid. Deze schade wordt in deze week nog gerepareerd.

Om de veiligheid bij het station te waarborgen en het station heel te houden, wordt er cameratoezicht geplaatst. Dit is gemeld door het Platform Sociale Veiligheid MerwedeLingelijn, waarin alle partijen die bij de treinlijn betrokken zijn bij elkaar zitten. Totdat het cameratoezicht operationeel is, uiterlijk bij de officiële ingebruikname in april, wordt er extra bij het station gesurveilleerd door de politie en BOA's.

 
Tags: Veiligheid / Veiligheid (infra&stations)
terug naar alle artikelen
 
bezoekers van deze pagina hebben ook gelezen:
Bromfietser overleden door aanrijding met trein ma 20 feb  Bromfietser overleden door aanrijding met trein
Reiziger opgepakt na mishandeling conducteur ma 23 jan  Reiziger opgepakt na mishandeling conducteur
Onderzoeksraad: aanbevelingen spoorveiligheid niet opgevolgd do 19 jan  Onderzoeksraad: aanbevelingen spoorveiligheid niet opgevolgd
Lichtgewonden na botsing veerpont met kade wo 18 jan  Lichtgewonden na botsing veerpont met kade
Aanrijding trein Duitsland met koeien eist leven vr 13 jan  Aanrijding trein Duitsland met koeien eist leven
Passagier overlijdt na aanrijding tussen bus en tram zo 8 jan  Passagier overlijdt na aanrijding tussen bus en tram
Geen vuurwapens bij OV-controle Amsterdam zo 25 dec  Geen vuurwapens bij OV-controle Amsterdam
Sociale veiligheid bij RET kan effectiever za 3 dec  Sociale veiligheid bij RET kan effectiever
RET OV-surveillanten gaan van start ma 28 nov  RET OV-surveillanten gaan van start
Jongens aangehouden na afbreken slagboom zo 13 nov  Jongens aangehouden na afbreken slagboom


Storingen

Alkmaar-Den Helder

woensdag 22 februari 2012, 22:54 :
Oorzaak: defecte bovenleiding

Tussen Schagen en Anna Paulowna rijden geen treinen door een defecte bovenleiding.
Er rijden bussen tussen Schagen en Anna Paulowna.
Houdt u rekening met een extra reistijd van 30 - 45 min.
De verstoring is naar verwachting 23 februari rond 7:00 uur verholpen.


bron: Nederlandse Spoorwegen

Hotel   |    Adverteren   |    Contact   |    Colofon   |    Copyrights   |    Disclaimer   |    Pers   |    Webmasters   |    Vacatures   |    Over ons
Zwitserland per trein   |    Trein Berlijn   |    Trein Parijs   |    Trein Amsterdam   |    Treinreiziger.be   |    Parkeren Schiphol   |    Spamfilter   |    Creditcard