alles over oenbaar vervoer

Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Praag

woensdag 9 januari 2013
Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Praag

De nachttrein Amsterdam - Praag (City Night Line) rijdt dagelijks. Treintickets voor deze trein zijn verkrijgbaar via het boekingsformulier bij NS Hispeed. Weergave: Dienstregeling 2013. In Nederland rijdt de nachttrein naar Praag gecombineerd met de trein naar Warschau en de City Night Line naar Kopenhagen.

     CNL 457     CNL 456 
Amsterdam Centraal  V  19:01  Praag hl.n. V 18:29
Utrecht Centraal  V  19:29  Praag Holesovice V 18:39
Arnhem  V  20:07  Kralupy nad Vltavou V  -
Duisburg Hbf  V  21:46  Roudnice nad Labem V  -
Düsseldorf Hbf  V  22:02  Lovosice V  -
Köln Hbf  V  22:28  Usti nad Labem V  19:42
Dortmund Hbf  V  23:56  Decin  20:00
Bielefeld Hbf  V  0:43  Bad Schandau  20:17
Berlijn Hbf  A  4:26  Dresden Hbf V  20:53
Berlijn Ostbahnhof  A  4:35  Dresden-Neustadt V  21:01
Berlijn Schönefeld Flughafen  A -  Berlijn Schönefeld Flughafen  -
Dresden-Neustadt  A  -  Berlijn Ostbahnhof  23:37
Dresden Hbf  A  6:58  Berlijn Hbf  0:32*
Bad Schandau  A  7:36  Bieleveld Hbf  A   3:55
Decin  A  7:53  Dortmund Hbf  A   4:47
Usti nad Labem  A  8:11  Köln Hbf  A   6:14
Lovosice  A  -  Düsseldorf Hbf  A  6:54
Roudnice nad Labem  A  -  Duisburg Hbf  A  7:09
Kralupy nad Vltavou  A  -  Arnhem  A  8:45
Praag Holesovice  A  9:16  Utrecht Centraal  A  9:26
Praag hl.n..  A  9:26  Amsterdam Centraal  A  9:59

*Soms vertrekt de nachttrein uit Berlijn Hbf al om 23:47u. Dienstregeling geldt ter indicatie. Dienstregeling kan tijdens werkzaamheden afwijken.

 
Tags: Nachttrein / CityNightLine Praag / Internationaal
terug naar alle artikelen
 
bezoekers van deze pagina hebben ook gelezen:
Actie City Night Line: Twee voor de prijs van één do 16 jan  Actie City Night Line: Twee voor de prijs van één
Nachttrein naar Milaan keert nog niet in 2014 terug ma 18 nov  Nachttrein naar Milaan keert nog niet in 2014 terug
City Night Line Amsterdam - Praag do 17 okt  City Night Line Amsterdam - Praag
City Night Line Amsterdam - Zürich do 17 okt  City Night Line Amsterdam - Zürich
City Night Line Amsterdam - Kopenhagen do 17 okt  City Night Line Amsterdam - Kopenhagen
City Night Line Amsterdam - München do 17 okt  City Night Line Amsterdam - München
SP wil alle nachttreinen behouden wo 11 sep  SP wil alle nachttreinen behouden
Nachttrein naar Milaan keert terug dankzij Herik Rail di 3 sep  Nachttrein naar Milaan keert terug dankzij Herik Rail
Vanaf 2014 minder nachttreinen door onderhoud vr 23 aug  Vanaf 2014 minder nachttreinen door onderhoud
Autoslaaptrein naar de zon wo 19 jun  Autoslaaptrein naar de zon

Internationale Treintickets:
- NS Hispeed
- Voyages SNCF (TGV Europe)
- NMBS Europe
- Eurostar.com (Londen)
- Deutsche Bahn
- Alpen Express
- Thalys.com

Nieuw! Spoor editie 25: € 29,90
Spoor 25 - De Alk

Nieuw! 150 jaar Haagse tram € 19,95
Spoorwegen 2014

Spoorboekje 2014: € 8,95

Ook te koop via AKO.nl



Adverteren   |    Contact   |    Colofon   |    Copyrights   |    Disclaimer   |    Pers   |    Webmasters   |    Vacatures   |    Over ons
Wintersport trein   |    Trein Zwitserland   |    Trein Duitsland   |    Trein Berlijn   |    Trein Parijs   |    Trein Brussel   |    Modelspoor   |    Trein Londen   |    Parkeren Schiphol   |    Creditcard    |