alles over oenbaar vervoer

Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Praag

woensdag 9 januari 2013
Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Praag

DEZE NACHTTREIN IS KOMEN TE VERVALLEN PER DIENSTREGELING 2015

De nachttrein Amsterdam - Praag (City Night Line) rijdt dagelijks. Treintickets voor deze trein zijn verkrijgbaar via het boekingsformulier bij NS International. Weergave: Dienstregeling 2013. In Nederland rijdt de nachttrein naar Praag gecombineerd met de trein naar Warschau en de City Night Line naar Kopenhagen.

     CNL 457     CNL 456 
Amsterdam Centraal  V  19:01  Praag hl.n. V 18:29
Utrecht Centraal  V  19:29  Praag Holesovice V 18:39
Arnhem  V  20:07  Kralupy nad Vltavou V  -
Duisburg Hbf  V  21:46  Roudnice nad Labem V  -
Düsseldorf Hbf  V  22:02  Lovosice V  -
Köln Hbf  V  22:28  Usti nad Labem V  19:42
Dortmund Hbf  V  23:56  Decin  20:00
Bielefeld Hbf  V  0:43  Bad Schandau  20:17
Berlijn Hbf  A  4:26  Dresden Hbf V  20:53
Berlijn Ostbahnhof  A  4:35  Dresden-Neustadt V  21:01
Berlijn Schönefeld Flughafen  A -  Berlijn Schönefeld Flughafen  -
Dresden-Neustadt  A  -  Berlijn Ostbahnhof  23:37
Dresden Hbf  A  6:58  Berlijn Hbf  0:32*
Bad Schandau  A  7:36  Bieleveld Hbf  A   3:55
Decin  A  7:53  Dortmund Hbf  A   4:47
Usti nad Labem  A  8:11  Köln Hbf  A   6:14
Lovosice  A  -  Düsseldorf Hbf  A  6:54
Roudnice nad Labem  A  -  Duisburg Hbf  A  7:09
Kralupy nad Vltavou  A  -  Arnhem  A  8:45
Praag Holesovice  A  9:16  Utrecht Centraal  A  9:26
Praag hl.n..  A  9:26  Amsterdam Centraal  A  9:59

*Soms vertrekt de nachttrein uit Berlijn Hbf al om 23:47u. Dienstregeling geldt ter indicatie. Dienstregeling kan tijdens werkzaamheden afwijken.

 
Tags: Nachttrein / CityNightLine Praag / Internationaal
terug naar alle artikelen
 
bezoekers van deze pagina hebben ook gelezen:
ÖBB heeft interesse in City Night Line nachttreinen wo 13 jan  ÖBB heeft interesse in City Night Line nachttreinen
Vooruitblik: Dit wordt het spoornieuws van 2016 ma 11 jan  Vooruitblik: Dit wordt het spoornieuws van 2016
Nachtbussen naar Brabant en mogelijk ook naar Limburg wo 2 dec  Nachtbussen naar Brabant en mogelijk ook naar Limburg
NS schrapt nachttrein ondanks protest Brabant wo 7 okt  NS schrapt nachttrein ondanks protest Brabant
Treinprijzen CityNightLine za 27 jun  Treinprijzen CityNightLine
Nachtbus vervangt nachttrein Brabant-Randstad wo 24 jun  Nachtbus vervangt nachttrein Brabant-Randstad
City Night Line Amsterdam - Zürich wo 17 jun  City Night Line Amsterdam - Zürich
City Night Line Amsterdam - Praag vr 1 mei  City Night Line Amsterdam - Praag
Trein naar Praag di 7 apr  Trein naar Praag
Vanaf 2016 nachttrein Groningen - Amsterdam vr 13 mrt  Vanaf 2016 nachttrein Groningen - Amsterdam


Adverteren   |    Contact   |    Colofon   |    Copyrights   |    Disclaimer   |    Pers   |    Webmasters   |    Vacatures   |    Over ons
Wintersport trein   |    Trein Zwitserland   |    Trein Duitsland   |    Trein Berlijn   |    Trein Parijs   |    Trein Brussel   |    Modelspoor   |    Trein Londen   |    Parkeren Schiphol