alles over oenbaar vervoer

Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Praag

woensdag 9 januari 2013
Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Praag

De nachttrein Amsterdam - Praag (City Night Line) rijdt dagelijks. Treintickets voor deze trein zijn verkrijgbaar via het boekingsformulier bij NS International. Weergave: Dienstregeling 2013. In Nederland rijdt de nachttrein naar Praag gecombineerd met de trein naar Warschau en de City Night Line naar Kopenhagen.

     CNL 457     CNL 456 
Amsterdam Centraal  V  19:01  Praag hl.n. V 18:29
Utrecht Centraal  V  19:29  Praag Holesovice V 18:39
Arnhem  V  20:07  Kralupy nad Vltavou V  -
Duisburg Hbf  V  21:46  Roudnice nad Labem V  -
Düsseldorf Hbf  V  22:02  Lovosice V  -
Köln Hbf  V  22:28  Usti nad Labem V  19:42
Dortmund Hbf  V  23:56  Decin  20:00
Bielefeld Hbf  V  0:43  Bad Schandau  20:17
Berlijn Hbf  A  4:26  Dresden Hbf V  20:53
Berlijn Ostbahnhof  A  4:35  Dresden-Neustadt V  21:01
Berlijn Schönefeld Flughafen  A -  Berlijn Schönefeld Flughafen  -
Dresden-Neustadt  A  -  Berlijn Ostbahnhof  23:37
Dresden Hbf  A  6:58  Berlijn Hbf  0:32*
Bad Schandau  A  7:36  Bieleveld Hbf  A   3:55
Decin  A  7:53  Dortmund Hbf  A   4:47
Usti nad Labem  A  8:11  Köln Hbf  A   6:14
Lovosice  A  -  Düsseldorf Hbf  A  6:54
Roudnice nad Labem  A  -  Duisburg Hbf  A  7:09
Kralupy nad Vltavou  A  -  Arnhem  A  8:45
Praag Holesovice  A  9:16  Utrecht Centraal  A  9:26
Praag hl.n..  A  9:26  Amsterdam Centraal  A  9:59

*Soms vertrekt de nachttrein uit Berlijn Hbf al om 23:47u. Dienstregeling geldt ter indicatie. Dienstregeling kan tijdens werkzaamheden afwijken.

 
Tags: Nachttrein / CityNightLine Praag / Internationaal
terug naar alle artikelen
 
bezoekers van deze pagina hebben ook gelezen:
Nachttreinen Brabant per 2016 tot 2:00 uur wo 26 nov  Nachttreinen Brabant per 2016 tot 2:00 uur
Nachttreinen Brabant verdwijnen mogelijk per 2016 vr 21 nov  Nachttreinen Brabant verdwijnen mogelijk per 2016
Trein naar Milaan vr 14 nov  Trein naar Milaan
Internationale wijzigingen dienstregeling 2015 di 11 nov  Internationale wijzigingen dienstregeling 2015
Rover start petitie om nachttrein naar Kopenhagen en Praag te redden wo 13 aug  Rover start petitie om nachttrein naar Kopenhagen en Praag te redden
Nachttrein Amsterdam - Kopenhagen stopt per eind 2014 zo 6 jul  Nachttrein Amsterdam - Kopenhagen stopt per eind 2014
Trein naar Praag di 1 jul  Trein naar Praag
Actie City Night Line: Twee voor de prijs van één do 16 jan  Actie City Night Line: Twee voor de prijs van één
Nachttrein naar Milaan keert nog niet in 2014 terug ma 18 nov  Nachttrein naar Milaan keert nog niet in 2014 terug
City Night Line Amsterdam - Praag do 17 okt  City Night Line Amsterdam - Praag

Internationale Treintickets:
- NS International
- Voyages SNCF (TGV Europe)
- NMBS Europe
- Deutsche Bahn
- Alpen Express
- Thalys.com

Tip: 4 DVD's 175 jaar spoor: € 24,95
175 jaar spoor

8 DVD's: Op en rond het spoor € 24,95
Op en rond het spoor

Nederland onder stoom: € 16,95
Nederland onder stoom



Adverteren   |    Contact   |    Colofon   |    Copyrights   |    Disclaimer   |    Pers   |    Webmasters   |    Vacatures   |    Over ons
Wintersport trein   |    Trein Zwitserland   |    Trein Duitsland   |    Trein Berlijn   |    Trein Parijs   |    Trein Brussel   |    Modelspoor   |    Trein Londen   |    Parkeren Schiphol