alles over oenbaar vervoer

Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Praag

woensdag 9 januari 2013
Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Praag

De nachttrein Amsterdam - Praag (City Night Line) rijdt dagelijks. Treintickets voor deze trein zijn verkrijgbaar via het boekingsformulier bij NS International. Weergave: Dienstregeling 2013. In Nederland rijdt de nachttrein naar Praag gecombineerd met de trein naar Warschau en de City Night Line naar Kopenhagen.

     CNL 457     CNL 456 
Amsterdam Centraal  V  19:01  Praag hl.n. V 18:29
Utrecht Centraal  V  19:29  Praag Holesovice V 18:39
Arnhem  V  20:07  Kralupy nad Vltavou V  -
Duisburg Hbf  V  21:46  Roudnice nad Labem V  -
Düsseldorf Hbf  V  22:02  Lovosice V  -
Köln Hbf  V  22:28  Usti nad Labem V  19:42
Dortmund Hbf  V  23:56  Decin  20:00
Bielefeld Hbf  V  0:43  Bad Schandau  20:17
Berlijn Hbf  A  4:26  Dresden Hbf V  20:53
Berlijn Ostbahnhof  A  4:35  Dresden-Neustadt V  21:01
Berlijn Schönefeld Flughafen  A -  Berlijn Schönefeld Flughafen  -
Dresden-Neustadt  A  -  Berlijn Ostbahnhof  23:37
Dresden Hbf  A  6:58  Berlijn Hbf  0:32*
Bad Schandau  A  7:36  Bieleveld Hbf  A   3:55
Decin  A  7:53  Dortmund Hbf  A   4:47
Usti nad Labem  A  8:11  Köln Hbf  A   6:14
Lovosice  A  -  Düsseldorf Hbf  A  6:54
Roudnice nad Labem  A  -  Duisburg Hbf  A  7:09
Kralupy nad Vltavou  A  -  Arnhem  A  8:45
Praag Holesovice  A  9:16  Utrecht Centraal  A  9:26
Praag hl.n..  A  9:26  Amsterdam Centraal  A  9:59

*Soms vertrekt de nachttrein uit Berlijn Hbf al om 23:47u. Dienstregeling geldt ter indicatie. Dienstregeling kan tijdens werkzaamheden afwijken.

 
Tags: Nachttrein / CityNightLine Praag / Internationaal
terug naar alle artikelen
 
bezoekers van deze pagina hebben ook gelezen:
Nachtbus vervangt nachttrein Brabant-Randstad wo 24 jun  Nachtbus vervangt nachttrein Brabant-Randstad
Trein naar Praag di 7 apr  Trein naar Praag
Vanaf 2016 nachttrein Groningen - Amsterdam vr 13 mrt  Vanaf 2016 nachttrein Groningen - Amsterdam
Arriva onderzoekt nachttrein op hoofdrailnet vr 13 feb  Arriva onderzoekt nachttrein op hoofdrailnet
Late Brabantse nachttrein verdwijnt definitief do 29 jan  Late Brabantse nachttrein verdwijnt definitief
Autoslaaptrein naar de zon ma 19 jan  Autoslaaptrein naar de zon
Tilburg wil volwaardige nachttrein houden di 16 dec  Tilburg wil volwaardige nachttrein houden
DB neemt afscheid van diverse nachttreinen vr 12 dec  DB neemt afscheid van diverse nachttreinen
Nachttreinen Brabant per 2016 tot 2:00 uur wo 26 nov  Nachttreinen Brabant per 2016 tot 2:00 uur
Nachttreinen Brabant verdwijnen mogelijk per 2016 vr 21 nov  Nachttreinen Brabant verdwijnen mogelijk per 2016

Internationale Treintickets:
- Treinreiswinkel
- Autoslaaptrein.nl
- NS International
- Voyages SNCF (TGV Europe)
- NMBS Europe
- Deutsche Bahn
- Alpen Express
- Thalys.com

Gratis A2 Spoorkaart
Bij aanmelding Treinwebshop nieuwsbrief + bestelling van 15. 175 jaar spoor

Rail Away (5 uur!) 12
Rail Away Stoomtreinen



Adverteren   |    Contact   |    Colofon   |    Copyrights   |    Disclaimer   |    Pers   |    Webmasters   |    Vacatures   |    Over ons
Wintersport trein   |    Trein Zwitserland   |    Trein Duitsland   |    Trein Berlijn   |    Trein Parijs   |    Trein Brussel   |    Modelspoor   |    Trein Londen   |    Parkeren Schiphol