alles over oenbaar vervoer
u bent hier: actueel // binnenland
Nieuw: ook al gekeken op parkeren schiphol?

NS en ProRail maken spoorwensen waar

maandag 23 mei 2011
NS en ProRail maken spoorwensen waar
NS en ProRail maken spoorwensen waar

Meerijden met de machinist, omroepen op het station, de conducteur helpen met kaartjes knippen of met de familie in de trein naar het Spoorwegmuseum. Tijdens de sPooRweNSdagen op dinsdag 24 en woensdag 25 mei 2011 komen deze en andere dromen uit.

Mensen met een wens én een fascinatie voor treinen, stations en spoorrails zijn te gast in de trein, op een rangeerterrein en in de werkplaats. ProRail en NS nodigen deze Very Important People uit in het hart van de organisatie. Ze nemen een kijkje achter de schermen en komen misschien wel op plekken waar de reiziger normaal niet mag komen.

Tijdens de sPooRweNSdagen vervullen ruim 150 vrijwilligers van NS en ProRail speciale spoorwensen. Ouders, ooms en tantes, docenten, maar ook veel jongeren zelf schreven omdat ze een speciaal verzoek hebben voor zichzelf of een ander. Tijdens de sPooRweNSdagen maken NS en ProRail wensen mogelijk die op een gewone treindag niet altijd mogelijk zijn. 

De sPooRweNSdagen zijn een jaarlijks terugkerend evenement van de Stichting sPooRweNSdag. Het idee is ontstaan in 2008. Binnen korte tijd wisten de initiatiefnemers een grote groep vrijwilligers te organiseren. Inmiddels is het een traditie en een groot succes geworden. Wensen kunnen het hele jaar worden ingediend op spoorwensdag.nl. Dit jaar vervullen ProRail en NS 43 wensen.

De hoofdletters in de naam van de Stichting sPooRweNSdag weerspiegelen de samenwerking van de medewerkers van NS en ProRail.

Foto: een conducteur en machinist in de Blauwe Engel van het Spoorwegmuseum

 
Tags: Ludiek / Marketing & Ludiek
terug naar alle artikelen
 
bezoekers van deze pagina hebben ook gelezen:
NS start SocialCoupe met bekende Nederlanders wo 18 apr  NS start SocialCoupe met bekende Nederlanders
Minisinterklazen gratis met de trein do 1 dec  Minisinterklazen gratis met de trein
Sinterklaas dagje mee met NS Hispeed do 24 nov  Sinterklaas dagje mee met NS Hispeed
Baby geboren in TGV za 13 aug  Baby geboren in TGV
In beeld: Sesamstraat mee in de trein do 4 aug  In beeld: Sesamstraat mee in de trein
Sesamstraat viert 35 jarig bestaan met NS tour di 2 aug  Sesamstraat viert 35 jarig bestaan met NS tour
Proef op tien stations met verhuur elektrische OV-fiets do 9 jun  Proef op tien stations met verhuur elektrische OV-fiets
Treinmanager trouwt in Fyra vr 3 jun  Treinmanager trouwt in Fyra
Kinderen helpen conducteur tijdens Spoorwensdagen di 24 mei  Kinderen helpen conducteur tijdens Spoorwensdagen
NS ontfermt zich over geëlektrocuteerde ooievaar di 19 apr  NS ontfermt zich over geëlektrocuteerde ooievaar


Storingen

Alkmaar-Den Helder

maandag 21 mei 2012, 17:38 :
Oorzaak: defecte spoorbrug

Tussen Anna Paulowna en Den Helder langere reistijd door een defecte spoorbrug.
Houdt u rekening met een extra reistijd van 15 - 30 min.
De verstoring is naar verwachting rond 20:00 uur verholpen.

Utrecht Centraal-Rotterdam C

maandag 21 mei 2012, 16:58 :
Oorzaak: seinstoring

Tussen Utrecht Centraal en Rotterdam C rijden minder treinen door een seinstoring.
Houdt u rekening met een extra reistijd van ongeveer 15 min.
De verstoring is naar verwachting rond 22:00 uur verholpen.
Reizigers tussen Amersfoort en Den Haag C/Rotterdam C reizen via Schiphol.


bron: Nederlandse Spoorwegen

Hotel   |    Adverteren   |    Contact   |    Colofon   |    Copyrights   |    Disclaimer   |    Pers   |    Webmasters   |    Vacatures   |    Over ons
Zwitserland per trein   |    Trein Berlijn   |    Trein Parijs   |    Trein Amsterdam   |    Treinreiziger.be   |    Parkeren Schiphol   |    Spamfilter   |    Creditcard    |    F1 Tickets