alles over oenbaar vervoer

Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Warschau - Moskou

woensdag 9 januari 2013
Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Warschau - Moskou

Deze nachttrein rijdt dagelijks tussen Amsterdam en Warschau. Treintickets naar Warschau zijn nu ook online te boeken bij NS Hispeed. Zie de Trein Warschau pagina of check de actuele tarieven op NSHispeed.nl.

Het treindeel naar Moskou rijdt sinds december 2012 niet meer vanaf Amsterdam. Wel wordt er in Hannover een rijtuig uit Basel aangekoppeld dat na Warschau nog doorgaat naar Moskou. Naar Moskou moet er dus in Warschau van rijtuig gewisseld worden.

 Tiara Tours verkoopt treinkaartjes naar Moskou (niet naar tussengelegen stations). Een enkele reis Amsterdam - Moskou kost € 269,- (op basis van verblijf in een 3-persoonscabine). In een 2-persoonscabine betaalt u € 328,- per persoon. Overdag heeft u een zitplek in uw cabine, in de nacht heeft u een bed. Zie ook pagina Trein naar Moskou.

Weergave: dienstregeling 2013. 

     EN 447     EN 446 
Amsterdam Centraal  V  19:01  Moskou Bjelorussk. V -
Utrecht Centraal  V  19:29  Viazma V  -
Arnhem  V  20:07  Smolensk V  -
Duisburg Hbf  V  21:46  Orscha V  -
Düsseldorf Hbf  V  22:02  Minsk-Passajirsk V  -
Köln Hbf  V  22:28  Baranovichi V  -
Dortmund Hbf  V  23:56  Brest-Centrakn  -
Hannover Hbf  V    Terespol  -
Berlijn Hbf  V  4:28  Siedlce V  -
Berlijn Ostbahnhof  V  5:02  Warszawa Wschodnia V  18:23
Rzepin  A  6:15  Warszawa Centralna V  18:35
Poznan Gl  A  7:55  Kuto  19:51
Konin  A  8:56  Konin V  20:31
Kuto  A  9:41  Poznan Gl  21:21
Warszawa Centralna  A  10:55  Rzepin  22:47
Warszawa Wschodnia  A  11:07  Berlijn Ostbahnhof  A   0:00
Siedlce  A  -  Berlijn Hbf A  0:29
Terespol  A -  Hannover Hbf  A   2:16
Brest-Central  A  -  Dortmund Hbf  A   4:47
Baranovichi  A -  Köln Hbf  A   6:14
Minsk-Passajirsk  A  -  Düsseldorf Hbf  A  6:54
Orscha  A  -  Duisburg Hbf  A  7:09
Smolensk  A  -  Arnhem  A  8:45
Viazma  A  -  Utrecht Centraal  A  9:26
Moskou Bjelorussk.  A  -  Amsterdam Centraal  A  9:59

Handige links:

 
Tags: Nachttrein / EuroNight Moskou / Internationaal
terug naar alle artikelen
 
bezoekers van deze pagina hebben ook gelezen:
Actie City Night Line: Twee voor de prijs van één do 16 jan  Actie City Night Line: Twee voor de prijs van één
Nachttrein naar Milaan keert nog niet in 2014 terug ma 18 nov  Nachttrein naar Milaan keert nog niet in 2014 terug
City Night Line Amsterdam - Praag do 17 okt  City Night Line Amsterdam - Praag
City Night Line Amsterdam - Zürich do 17 okt  City Night Line Amsterdam - Zürich
City Night Line Amsterdam - Kopenhagen do 17 okt  City Night Line Amsterdam - Kopenhagen
City Night Line Amsterdam - München do 17 okt  City Night Line Amsterdam - München
SP wil alle nachttreinen behouden wo 11 sep  SP wil alle nachttreinen behouden
Nachttrein naar Milaan keert terug dankzij Herik Rail di 3 sep  Nachttrein naar Milaan keert terug dankzij Herik Rail
Vanaf 2014 minder nachttreinen door onderhoud vr 23 aug  Vanaf 2014 minder nachttreinen door onderhoud
Autoslaaptrein naar de zon wo 19 jun  Autoslaaptrein naar de zon

Internationale Treintickets:
- NS Hispeed
- Voyages SNCF (TGV Europe)
- NMBS Europe
- Eurostar.com (Londen)
- Deutsche Bahn
- Alpen Express
- Thalys.com

Nieuw! Spoor editie 25: € 29,90
Spoor 25 - De Alk

Nieuw! 150 jaar Haagse tram € 19,95
Spoorwegen 2014

Spoorboekje 2014: € 8,95

Ook te koop via AKO.nl



Adverteren   |    Contact   |    Colofon   |    Copyrights   |    Disclaimer   |    Pers   |    Webmasters   |    Vacatures   |    Over ons
Wintersport trein   |    Trein Zwitserland   |    Trein Duitsland   |    Trein Berlijn   |    Trein Parijs   |    Trein Brussel   |    Modelspoor   |    Trein Londen   |    Parkeren Schiphol   |    Creditcard    |