alles over oenbaar vervoer

Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Warschau - Moskou

woensdag 9 januari 2013
Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Warschau - Moskou

DEZE NACHTTREIN IS KOMEN TE VERVALLEN PER DIENSTREGELING 2015

Deze nachttrein rijdt dagelijks tussen Amsterdam en Warschau. Treintickets naar Warschau zijn nu ook online te boeken bij NS International. Zie de Trein Warschau pagina of check de actuele tarieven op nsinternational.nl.

Het treindeel naar Moskou rijdt sinds december 2012 niet meer vanaf Amsterdam. Wel wordt er in Hannover een rijtuig uit Basel aangekoppeld dat na Warschau nog doorgaat naar Moskou. Naar Moskou moet er dus in Warschau van rijtuig gewisseld worden.

 Tiara Tours verkoopt treinkaartjes naar Moskou (niet naar tussengelegen stations). Een enkele reis Amsterdam - Moskou kost € 269,- (op basis van verblijf in een 3-persoonscabine). In een 2-persoonscabine betaalt u € 328,- per persoon. Overdag heeft u een zitplek in uw cabine, in de nacht heeft u een bed. Zie ook pagina Trein naar Moskou.

Weergave: dienstregeling 2013. 

     EN 447     EN 446 
Amsterdam Centraal  V  19:01  Moskou Bjelorussk. V -
Utrecht Centraal  V  19:29  Viazma V  -
Arnhem  V  20:07  Smolensk V  -
Duisburg Hbf  V  21:46  Orscha V  -
Düsseldorf Hbf  V  22:02  Minsk-Passajirsk V  -
Köln Hbf  V  22:28  Baranovichi V  -
Dortmund Hbf  V  23:56  Brest-Centrakn  -
Hannover Hbf  V    Terespol  -
Berlijn Hbf  V  4:28  Siedlce V  -
Berlijn Ostbahnhof  V  5:02  Warszawa Wschodnia V  18:23
Rzepin  A  6:15  Warszawa Centralna V  18:35
Poznan Gl  A  7:55  Kuto  19:51
Konin  A  8:56  Konin V  20:31
Kuto  A  9:41  Poznan Gl  21:21
Warszawa Centralna  A  10:55  Rzepin  22:47
Warszawa Wschodnia  A  11:07  Berlijn Ostbahnhof  A   0:00
Siedlce  A  -  Berlijn Hbf A  0:29
Terespol  A -  Hannover Hbf  A   2:16
Brest-Central  A  -  Dortmund Hbf  A   4:47
Baranovichi  A -  Köln Hbf  A   6:14
Minsk-Passajirsk  A  -  Düsseldorf Hbf  A  6:54
Orscha  A  -  Duisburg Hbf  A  7:09
Smolensk  A  -  Arnhem  A  8:45
Viazma  A  -  Utrecht Centraal  A  9:26
Moskou Bjelorussk.  A  -  Amsterdam Centraal  A  9:59

Handige links:

 
Tags: Nachttrein / EuroNight Moskou / Internationaal
terug naar alle artikelen
 
bezoekers van deze pagina hebben ook gelezen:
ÖBB heeft interesse in City Night Line nachttreinen wo 13 jan  ÖBB heeft interesse in City Night Line nachttreinen
Vooruitblik: Dit wordt het spoornieuws van 2016 ma 11 jan  Vooruitblik: Dit wordt het spoornieuws van 2016
Nachtbussen naar Brabant en mogelijk ook naar Limburg wo 2 dec  Nachtbussen naar Brabant en mogelijk ook naar Limburg
NS schrapt nachttrein ondanks protest Brabant wo 7 okt  NS schrapt nachttrein ondanks protest Brabant
Treinprijzen CityNightLine za 27 jun  Treinprijzen CityNightLine
Nachtbus vervangt nachttrein Brabant-Randstad wo 24 jun  Nachtbus vervangt nachttrein Brabant-Randstad
City Night Line Amsterdam - Zürich wo 17 jun  City Night Line Amsterdam - Zürich
City Night Line Amsterdam - Praag vr 1 mei  City Night Line Amsterdam - Praag
Trein naar Praag di 7 apr  Trein naar Praag
Vanaf 2016 nachttrein Groningen - Amsterdam vr 13 mrt  Vanaf 2016 nachttrein Groningen - Amsterdam

Internationale Treintickets:
- Treinreiswinkel
- NS International
- Voyages SNCF (TGV Europe)
- NMBS Europe
- Deutsche Bahn
- Thalys.com

Goedkoop per internationale bus
- Flixbus naar Brussel va � 8
- Flixbus.nl
- OUIBUS.nl
- Megabus
- IC-Bus

Onze treintips
- Prijsvergelijker treinkaartjes
- NS Dagkaart aanbiedingen
- Goedkope internationale kaartjes
- Wintersport per trein
- Met de trein naar Parijs

Trein + Hotel
- Weekendjeweg binnen Nederland
- De Jong Intra Wintersport
- Treinvakanties bij Treinreiswinkel
- Stedentrips trein Kras



Adverteren   |    Contact   |    Colofon   |    Copyrights   |    Disclaimer   |    Pers   |    Webmasters   |    Vacatures   |    Over ons
Wintersport trein   |    Trein Zwitserland   |    Trein Duitsland   |    Trein Berlijn   |    Trein Parijs   |    Trein Brussel   |    Modelspoor   |    Trein Londen   |    Parkeren Schiphol