1e klas treinkaartje met koffie en gebak: € 23
01 sep 2017 0:01
Verwen jezelf en kies voor een voordelig 1e klas treinkaartje. Deze maand verkoopt de Spoordeelwinkel al voor 23 euro een 1e klas dagretour, inclusief een voucher voor koffie en gebak bij de Bijenkorf! Alleen te koop in september. De reis moet plaatsvinden in september of oktober.
In september verwacht NS recorddrukte op het spoor. Met name in de spits kunnen volle treinen niet worden uitgesloten. Ontloop de drukte en kies voor de 1e klas! Behalve dat de zitplaatskans groter is, zijn de stoelen bij intercity’s breder en comfortabeler – wel zo prettig. Het 1e klas treinkaartje van de Spoordeelwinkel betreft een dagretour (e-ticket). Bij een dagretour kies je jouw vertrek- en eindbestemming. Op de gekozen route mag je op dezelfde dag heen- en terug reizen. Doordeweeks mag er alleen na 9:00 gereisd worden. Maar in het weekend mag je ook vóór 9:00 op pad!
Verzilveren
Wanneer je dit treinkaartje koopt, hoef je nog niet te weten wanneer je op pad gaat. Na aankoop krijg je namelijk een voucher. Die kan je op elk gewenst moment in september of oktober verzilveren. Pas bij het verzilveren kies je wie er waar en wanneer gaat reizen. Na het verzilveren is het treinkaartje niet meer aan te passen, dus ons advies: doe dit één of twee dagen voor vertrek.
Koffie en gebak
De koffie en gebak kun je nuttigen bij de Bijenkorf. De Bijenkorf heeft vestigingen in Amsterdam, Amstelveen, Utrecht, Den Haag, Rotterdam, Eindhoven en Maastricht. Dit is alleen een treinkaartje, en dus niet geldig in bus, tram en metro. Alleen als er sprake is van werkzaamheden, kun je indien van toepassing gebruik maken van de plaatsvervangende NS-bussen.
Toeslagen
Reis je tussen Amsterdam/Schiphol en Rotterdam/Breda? Dan moet je weten dat er voor Intercity Direct een toeslag geldt. Deze toeslag (2,40 euro per enkele reis, per persoon), dient vooraf te worden betaald. Ook voor de ICE geldt een toeslag. Je kunt altijd gebruik maken van de reguliere intercity’s en Sprinters. Daarvoor betaal je nooit een toeslag.
Samenvatting 1e klas treinactie
Betreft: NS Dagretour (dus geen dagkaart, zie hier het verschil)
Reisperiode: t/m 31 oktober 2017
Verkoopperiode: t/m 30 september 2017
Beperkingen: Doordeweeks alleen na 9:00 uur geldig, weekend heel de dag.
Prijs: € 23,-
Te koop via: Spoordeelwinkel.nl
Geldig bij treinen van: Alle treinen op de gekozen route, uitgezonderd Thalys
Toeslagen: Alleen bij Intercity Direct (Schiphol – Rotterdam v.v.) en ICE. Toeslag bedraagt 2,40 euro per enkele reis.
Veel gestelde vragen 1e klas dagretour
[ultimate-faqs include_category=’spoordeelwinkel’ exclude_category=’cadeaubon’]
Zo mis je nooit meer een treinactie:
Het beste wat je kunt doen is onze app Treinkaartjes installeren. Je krijgt bij iedere aantrekkelijke nieuwe treinactie een push (circa 2x per maand). De app is er voor zowel Android als iPhone. Ook de prijsvergelijker is in de app inbegrepen. Maar je kunt ook op de hoogte blijven via de nieuwsbrief. Of: volg ons op Facebook. Op Facebook delen we alle mooie treinacties, maar zo nu en dan ander interessant ov-nieuws.
Beste,
Indien ik een hondje mee wil nemen kan dat?
Groeten Ine Theeuwen
hoe gaat het versilveren in zijn werk?
verzilveren bedoel ik natuurlijk. 😉
Het zou fijn zijn dat er voor eerste klas reizen meer mogelijk zou zijn , ook bestellen zonder internet zou ik fijn vinden bv door automatisch afschrijven
Ook eens over de grens kunnen bv Steinfurt
En waar te koop?????
Spoordeelwinkel, de link staat er in, maar valt weg bij gebruik van Adblocker.
kan ij ook naar een andere plaats reizen waar geen bijenkorf is bijv. Groningen?
Ja kan. Alleen dan geen koffie met gebak.
moet de de koffie en gebak op de dag van reizen gebruiken, of mag je die bewaren tot de dag erna?
excuses, ik zie het al staan bij de voorwaarden dat dit moet inderdaad.
Moet ik bij de Bijenkorf mijn treinticket laten zien, om koffie en gebak te krijgen, of heb je hiervoor een aparte voucher voor nodig?
Hier heb je een aparte voucher voor nodig. Die zit in de e-mail waarin de vouchercode stond, nog voordat deze werd verzilverd op ns.nl. In de orderbevestiging van de Spoordeelwinkel dus.