fbpx

Dienstregeling trein Den Haag – Brussel

klok 22 okt 2013 14:00

Deze treindienst rijdt per dienstregeling 2015 weer ieder uur vanaf Amsterdam. De treintijden in dit artikel zijn niet up-to-date. 

In de dienstregeling 2014 gaat de trein Den Haag – Brussel vaker rijden, 12x per dag. De reistijd op werkdagen wordt echter circa tien minuten langer. Dat komt met name door een extra lange stop te Roosendaal. De getoonde dienstregeling is geldig vanaf 15 december 2013.

In 2013 reed de trein Den Haag – Brussel in het weekend tot Antwerpen. Die beperking verdwijnt. Ook op zaterdag en zondag gaat de trein van en naar Brussel Zuid rijden. Vanaf dienstregeling 2015 gaat de trein ook weer rijden van en naar Amsterdam. In 2014 moet er nog worden overgestapt in Rotterdam Centraal.

De eerste trein Den Haag – Brussel rijdt niet op zondags. In het weekend wijken de treintijden bovendien iets af.

Dienstregeling 2014 Trein Den Haag – Brussel

Station      /   Treinnr  1205 1209  1213  1217  1225  1229 
Rijdt op ma-za  ma-zo  ma-zo  ma-zo ma-zo  ma-zo 
Den Haag HS, v. 6:44 7:44 8:44 9:44 11:44 12:44
Rotterdam Centraal, v. 7:05* 8:05* 9:05* 10:05* 12:05* 13:05*
Dordrecht, v. 7:20* 8:20* 9:20* 10:20* 12:20* 13:20*
Roosendaal, v. 7:54 8:54 9:54 10:54 12:54* 13:54*
Antwerpen, a. 8:24 9:24 10:24 11:24* 13:24* 14:24*
Mechelen, a. 8:42 9:42 10:42 11:42* 13:42* 14:42*
Brussel Centraal, a. 9:03* 10:03* 11:03* 12:03* 14:03* 15:03 *
Brussel Zuid, a. 9:08* 10:08* 11:08* 12:08* 14:08* 15:08*

Station      /   Treinnr 1237  1245 1249   1253  1257  1261
Rijdt op ma-zo  ma-zo   ma-zo  ma-zo  ma-zo ma-zo 
Den Haag HS, v. 14:44 16:44 17:44 18:44 19:44  20:44
Rotterdam Centraal, v. 15:05* 17:05* 18:05* 19:05* 20:05* 21:05*
Dordrecht, v. 15:20* 17:20* 18:20* 19:20* 20:20* 21:20* 
Roosendaal, v. 15:54 17:54 18:54 19:54 20:54 21:54
Antwerpen, a. 16:24 18:24 19:24 20:24 21:24 22:24
Mechelen, a. 16:42 18:42 19:42 20:42 21:42 22:42
Brussel Centraal, a. 17:03* 19:03* 20:03* 21:03* 22:03* 23:03*
Brussel Zuid, a. 17:08* 19:08* 20:08* 21:08* 22:08* 23:08*

* = Op zaterdag en zondag wijken de tijden iets af. In Rotterdam en Dordrecht vertrekt de trein dan iets later. In Brussel Centraal en Brussel Zuid komt de trein 4 minuten eerder aan.

Trein Brussel - Den Haag 

Station      /   Treinnr  1206 1210   1218 1222 1230 1234
Rijdt op ma-za  ma-zo  ma-zo ma-zo  ma-zo  ma-zo 
Brussel Zuid, v. 5:52** 6:52** 8:52** 9:52** 11:52** 12:52**
Brussel Centraal, v. 5:57** 6:57** 8:57** 9:57** 11:57** 12:57**
Mechelen, v. 6:18** 7:18** 9:18** 10:18** 12:18** 13:18**
Antwerpen, v. 6:36** 7:36** 9:36** 10:36** 12:36** 13:36**
Roosendaal, a. 7:06** 8:06** 10:06** 11:06** 13:06** 14:06**
Dordrecht, a. 7:40** 8:40** 10:40** 11:40** 13:40** 14:40**
Rotterdam Centraal, a. 7:55** 8:55** 10:55** 11:55** 13:55** 14:55**
Den Haag HS, a. 8:16 9:16 11:16 12:16 14:16 15:16
Station      /   Treinnr 1242 1246  1250  1254  1262  1266 
Rijdt op ma-zo  ma-zo  ma-zo  ma-zo  ma-zo ma-zo
Brussel Zuid, v. 14:52** 15:52** 16:52** 17:52** 19:52**  20:52**
Brussel Centraal, v. 14:57** 15:57** 16:57** 17:57** 19:57** 20:57**
Mechelen, v. 15:18** 16:18** 17:18** 18:18** 20:18** 21:18**
Antwerpen, v. 15:36** 16:36** 17:36** 18:36** 20:36** 21:36**
Roosendaal, a. 16:06** 17:06** 18:06** 19:06** 21:06** 22:06**
Dordrecht, a. 16:40** 17:40** 18:40** 19:40** 21:40** 22:40**
Rotterdam Centraal, a. 16:55** 17:55** 18:55** 19:55** 21:55** 22:55**
Den Haag HS, a. 17:16 18:16 19:16 20:16 22:16 23:16

** Vertrekt in Brussel Zuid, Brussel Centraal en Mechelen in het weekend circa 3 tot 4 minuten later. Uit Antwerpen 7 minuten later. Aankomst in Roosendaal is daardoor 4 minuten later. In Dordrecht en Rotterdam komt de trein juist 2 tot 3 minuten eerder aan. 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.