fbpx
Foto: DB / Claus Weber

Dienstregeling ICE Amsterdam – Basel SBB

De ICE Amsterdam – Basel is een Duitse hogesnelheidstrein die vrijwel dagelijks rijdt. Tussen Amsterdam en Frankfurt kunt u ook gebruik maken van de ICE Amsterdam – Frankfurt, deze trein rijdt meerdere malen per dag. Treintickets voor Duitse en Zwitserse bestemmingen zijn te boeken via NS International.

Let op: rond werkzaamheden kan de dienstregeling afwijken. Vaak vertrekt de trein dan een half uur eerder. Ook de route kan dan afwijken. Tijdens werkzaamheden kan het ook voorkomen dat Freiburg, in plaats van Basel de eindbestemming is.

Weergegeven is de dienstregeling 2021. De afgelopen 10 jaar is de dienstregeling echter nauwelijks veranderd. In Amsterdam vertrekt de trein nu bijvoorbeeld 3 minuten later, in Basel is de geplande aankomsttijd nog steeds 14:47 uur.

   ICE 105   ICE 104
Amsterdam Centraal V 8:08 Basel SBB  V  15:13
Utrecht Centraal V 8:37 Basel Bad bf V 15:23
Arnhem Centraal V 9:07 Freiburg Hbf V 15:56
Oberhausen Hbf A 9:57 Offenburg Hbf V 16:29
Duisburg Hbf A 10:06 Karlsruhe Hbf V 17:00
Düsseldorf Hbf A 10:20 Mannheim Hbf V 17:36
Keulen / Köln Hbf A 10:45 Frankfurt Flughafen Fernbf V 18:09
Keulen / Köln Hbf V 10:54 Siegburg/Bonn V 18:47
Siegburg/Bonn A 11:08 Keulen / Köln Hbf A 19:05
Frankfurt Flughafen Fernbf A 11:49 Keulen / Köln Hbf V 19:14
Mannheim Hbf A 12:23 Düsseldorf Hbf V 19:38
Karlsruhe Hbf A 12:58 Duisburg Hbf V 19:51
Offenburg Hbf A 13:29 Oberhausen Hbf V 19:59
Freiburg Hbf A 14:00 Arnhem Centraal A 20:58
Basel Bad bf A 14:35 Utrecht Centraal A 21:31
Basel SBB A 14:47 Amsterdam Centraal A 21:58

ICE Amsterdam – Basel SBB v.v. : Vrijwel dagelijks. Echter vanuit Amsterdam niet op 25 december en 1 januari. Naar Amsterdam niet op 24 december en niet op 31 december.

Reizigers naar Frankfurt Hbf kunnen te Frankfurt Flughafen overstappen.

Eén gedachte over “Dienstregeling ICE Amsterdam – Basel SBB”

  1. Anoniem schreef:

    Ik wil weten of er in de zomer ook een NACHTTREIN rijdt van Utrecht naar
    Basel.
    Zo ja, wat zijn de tijden van vertrek en aankomst ?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.