Dienstregeling ICE Amsterdam – Basel SBB

De ICE Amsterdam – Basel is een Duitse hogesnelheidstrein die vrijwel dagelijks rijdt. Tussen Amsterdam en Frankfurt kunt u ook gebruik maken van de ICE Amsterdam – Frankfurt, deze trein rijdt meerdere malen per dag. Treintickets voor Duitse en Zwitserse bestemmingen zijn te boeken via NS International.

Weergave dienstregeling 2012, ter indicatie.

     ICE 105      ICE 104
Amsterdam Centraal  V  8:04  Basel SBB   V   15:12
Utrecht Centraal  V  8:32  Basel Bad bf  V  15:22
Arnhem  V  9:07  Freiburg Hbf  V  15:57
Oberhausen Hbf  A  9:58  Offenburg Hbf  V  16:30
Duisburg Hbf  A  10:06  Karlsruhe Hbf  V  17:00
Düsseldorf Hbf  A  10:20  Mannheim Hbf  V  17:35
Keulen / Köln Hbf  A  10:45  Frankfurt Flughafen Fernbf  V  18:09
Keulen / Köln Hbf  V  10:55  Siegburg/Bonn  V  18:49
Siegburg/Bonn  A  11:09  Keulen / Köln Hbf  A  19:05
Frankfurt Flughafen Fernbf  A  11:51  Keulen / Köln Hbf  V  19:17
Mannheim Hbf  A  12:24  Düsseldorf Hbf  V  19:40
Karlsruhe Hbf  A  12:58  Duisburg Hbf  V  19:53
Offenburg Hbf  A  13:27  Oberhausen Hbf  V  20:00
Freiburg Hbf  A  13:59  Arnhem  A  20:53
Basel Bad bf  A  14:36  Utrecht Centraal  A  21:28
Basel SBB  A  14:47  Amsterdam Centraal  A  21:55

ICE Amsterdam – Basel SBB v.v. : Vrijwel dagelijks. Echter vanuit Amsterdam niet op 25 december en 1 januari. Naar Amsterdam niet op 24 december en niet op 31 december.

Reizigers naar Frankfurt Hbf kunnen te Frankfurt Flughafen overstappen. Foto: Duitse spoorwegen.

Eén gedachte over “Dienstregeling ICE Amsterdam – Basel SBB”

  1. Anoniem schreef:

    Ik wil weten of er in de zomer ook een NACHTTREIN rijdt van Utrecht naar
    Basel.
    Zo ja, wat zijn de tijden van vertrek en aankomst ?

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.