fbpx

Dienstregeling nachttrein Amsterdam – Kopenhagen

DEZE NACHTTREIN IS KOMEN TE VERVALLEN PER DIENSTREGELING 2015

De nachttrein Amsterdam – Kopenhagen rijdt dagelijks. Treintickets voor Kopenhagen en andere bestemmingen deze trein zijn verkrijgbaar via het boekingsformulier bij NS International. In Nederland rijdt de trein gecombineerd met de trein naar Warschau en de trein naar Praag.

  • Let op! Deze trein rijdt niet meer na 14 december 2014!

Weergave: Dienstregeling 2013.

      CNL 40447     CNL 40473 
Amsterdam Centraal  V  19:01  Kopenhagen V  18:46 
Utrecht Centraal  V  19:29  Odense V 20:28
Arnhem  V  20:07  Kolding  V  21:10
Duisburg Hbf  V  21:47  Padborg V  22:24
Düsseldorf Hbf  V  22:02  Flensburg V  22:38
Köln Hbf  V  22:28  Neumünster V  23:39
Dortmund Hbf  V  23:56  Hamburg Hbf  0:31
Hamburg Hbf  A  3:56  Dortmund Hbf  4:47
Neumünster  A  4:42  Köln Hbf  A   6:14
Flensburg  A  5:53  Düsseldorf Hbf  A   6:54
Padborg  A  6:07  Duisburg Hbf  A   7:09
Kolding  A  7:29  Arnhem   A  8:45
Odense  A  8:17  Utrecht Centraal  A  9:26
Kopenhagen  A  10:07  Amsterdam Centraal  A  9:59

Tijden wijken af tijdens werkzaamheden. Dienstregeling ter indicatie. Belangrijkste stations weergegeven.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.