Dienstregeling nachttrein Amsterdam – München (- Innsbruck)

Deze nachttrein is komen te vervallen en rijdt in 2017 niet meer.

De nachttrein Amsterdam – München rijdt in de dienstregeling 2015 weer het hele jaar dagelijks. Naar Innsbruck alleen in het winterseizoen. Treintickets voor deze trein zijn online te verkrijgbaar via het boekingsformulier bij NS International.

CNL419 CNL418
Amsterdam Centraal V  20:31  Innsbruck Hbf  V 19:54
Utrecht Centraal V  21:01  Jenbach  V  20:21
Arnhem V  21:37  Wörgl  V  20:48
Duisburg Hbf V  22:58  Kufstein  V  20:59
Düsseldorf Hbf V  23:13  München Hbf  V  22:47
Keulen Hbf V  23:46  Augsburg Hbf  V  23:20
Stuttgart Hbf  A  4:17  Günzburg  V  23:53
Plochingen  A  4:49  Ulm Hbf  V  0:10
Göppingen  A  5:02  Geislingen (Steige)  V  0:34
Geislingen (Steige)  A  5:17  Göppingen  V  0:48
Ulm Hbf  A  5:42  Plochingen  V  1:02
Günzburg  A  5:59  Stuttgart Hbf  V  1:35
Augsburg Hbf  A  6:33  Keulen Hbf  A  5:43
München Hbf  A  7:10  Düsseldorf Hbf  A  6:09
Kufstein  A  9:30  Duisburg Hbf  A  6:25
Wörgl  A  9:41  Arnhem  A  7:45
Jenbach  A  10:01  Utrecht Centraal  A  8:28
Innsbruck Hbf  A  10:36  Amsterdam Centraal  A  8:56

Amsterdam – München: dagelijks
Rode tijden (München – Innsbruck v.v.): Alleen op zaterdag in de winterperiode. (Let op: vertrek uit Nederland op vrijdags, aankomst in Oostenrijk op zaterdag. Naar Nederland: vertrek op zaterdag, aankomst in Nederland op zondag.)
Dienstregeling geldt ter indicatie. Tijdens werkzaamheden kan de trein worden omgeleid of kan er een afwijkende dienstregeling gelden.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.