fbpx
Station Heerlen. Foto Stefan Verkerk

Treinkaartjes voor halve prijs tijdens wegwerk A2 in Limburg

21 sep 2026 10:31

NS en Arriva bieden treinkaartjes voor de halve prijs aan in Limburg tijdens de werkzaamheden aan de A2. De treinbedrijven doen dat in samenwerking met Rijkswaterstaat die de snelweg in Limburg afsluit van 9 oktober tot en met 11 oktober.

Het aanbieden van goedkope treinkaartjes gebeurt als proef waarmee de treinbedrijven en Rijkswaterstaat kijken of goedkopere kaartjes automobilisten de trein in krijgen. Het is de tweede proef na die tijdens de afsluiting van de Vlaketunnel in Zeeland in april. Daar werden in tien dagen bijna tien keer zoveel treinkaartjes verkocht dan normaal.

Nieuwe inzichten krijgen

De situatie in Limburg is anders dan die in Zeeland, erkent NS. ’’De eerdere resultaten zijn daarom geen voorspelling, maar een vertrekpunt voor verder onderzoek. De proef rond de A2 moet nieuwe inzichten opleveren, zodat NS en Rijkswaterstaat bij toekomstige werkzaamheden beter kunnen beoordelen wanneer de trein een passend alternatief is.’’

Alleen online kaartjes

NS biedt 50 procent korting op treinkaartjes via de NS PrijsTijd Deals. De korting geldt dus alleen voor treinkaartjes die online worden gekocht. De actie start vrijdag 9 oktober en eindigt aan het einde van de dienstregeling op zondag.

De korting geldt voor reizen die beginnen of eindigen op de treinstations Roermond, Sittard, Maastricht of Heerlen. De treinkaartjes zijn al vanaf 17 september te koop via de NS-app of -website en moeten uiterlijk een dag voor vertrek worden gekocht. Bij Arriva geldt de korting voor reizen op het traject Beek-Elsloo – Roermond en zijn kaartjes te koop via de Glimble-app.

Automobilisten wacht een flinke omleiding. Ze zijn naar verwachting bijna een uur langer onderweg.

(c) Treinreiziger

Abonneer
Laat het weten als er

0 Reacties
Oudste
Nieuwste