alles over oenbaar vervoer
u bent hier: actueel
Nieuw: ook al gekeken op parkeren schiphol?

Thalys Parijs wordt duurder

maandag 9 november 2009
Thalys Parijs wordt duurder

Vanaf december wordt de Thalys naar Parijs niet alleen sneller, maar ook duurder. Nu is een treinkaartje per Thalys naar Parijs verkrijgbaar vanaf 25 euro, vanaf december wordt dit 35 euro. Overigens zullen veel reizigers in de praktijk meer betalen, omdat de goedkoopste tickets - net als nu - razend snel zijn uitverkocht. Tickets blijven online te boeken via NS Hispeed.

Vanaf 13 december 2009 gaat de Thalys via de hogesnelheidslijn rijden, waardoor de reistijd Amsterdam - Parijs wordt beperkt van 4 uur en 10 minuten naar 3 uur en 20 minuten. Het verkorten van de reistijd wordt als mogelijkheid gegrepen om de tarieven van de Thalys te verhogen. Overigens wordt de frequentie van de Thalys met de ingebruikname van de HSL-Zuid ook geleidelijk verhoogd.

De goedkoopste Thalys tickets naar Parijs gaan 35 euro kosten (nu 25 euro) en naar Brussel en Antwerpen 25 euro (nu 19 euro). Echter, niet alleen de allergoedkoopste tarieven worden verhoogd, ook de tarieven Optiway en Hi-Life zullen worden verhoogd. Optiway en Hi-Life zijn de meest geboekte Thalys tarieven, omdat deze een hogere beschikbaarheid hebben dan de goedkoopste treintickets.

In de aanloop naar de opening van de HSL-Zuid is er nu een actie tarief. Dit actie tarief is gelijk aan de toekomstige "vanaf" prijzen. Treintickets zijn te boeken via NS Hispeed.

 
Tags: Thalys / Treinprijzen / Actietarieven / Hogesnelheidstrein
terug naar alle artikelen
 
Laat je horen, doe mee!
 
bezoekers van deze pagina hebben ook gelezen:
Trein naar Parijs di 24 jan  Trein naar Parijs
1e klas internationale treinreis wo 4 jan  1e klas internationale treinreis
Staking NMBS in Wallonië al begonnen wo 21 dec  Staking NMBS in Wallonië al begonnen
Gevolgen staking NMBS 22 december di 20 dec  Gevolgen staking NMBS 22 december
Donderdag geen Thalys vanwege NMBS staking di 20 dec  Donderdag geen Thalys vanwege NMBS staking
Nieuw tariefsyssteem bij Thalys met minder flexibiliteit ma 19 dec  Nieuw tariefsyssteem bij Thalys met minder flexibiliteit
Meer reizigers maar ook veel vertraging voor Thalys ma 18 jul  Meer reizigers maar ook veel vertraging voor Thalys
Thalys vanaf augustus ook naar Essen en Duisburg vr 1 jul  Thalys vanaf augustus ook naar Essen en Duisburg
Thalys bestaat 15 jaar do 2 jun  Thalys bestaat 15 jaar
Koperdief bij Antwerpen geëlektrocuteerd za 28 mei  Koperdief bij Antwerpen geëlektrocuteerd


Hotel   |    Adverteren   |    Contact   |    Colofon   |    Copyrights   |    Disclaimer   |    Pers   |    Webmasters   |    Vacatures   |    Over ons
Zwitserland per trein   |    Trein Berlijn   |    Trein Parijs   |    Trein Amsterdam   |    Treinreiziger.be   |    Parkeren Schiphol   |    Spamfilter   |    Creditcard