alles over oenbaar vervoer

Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Zürich (- Brig)

woensdag 9 januari 2013
Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Zürich (- Brig)

De nachttrein naar Zürich blijft in 2015 het hele jaar dagelijks rijden. Deze dienstregeling geldt als indicatie. Treintickets voor deze trein zijn verkrijgbaar via het boekingsformulier bij NS International.

Weergave: dienstregeling 2013, dienstregeling is niet vernieuwd, in hoofdlijnen is de dienstregeling ongewijzigd, alleen rijdt de trein in het winterseizoen niet meer door naar Brig of Chur.

  CNL 419   CNL 418
Amsterdam Centraal V. 20.31 Brig V. 16.53
Utrecht Centraal V. 20.59 Goppenstein V. 17.17
Arnhem V. 21.37 Kandersteg V. 17.32
Duisburg Hbf V.

22.57

Frutingen V. 17.53
Düsseldorf Hbf V. 23.13 Spiez V. 18.09
Keulen Hbf V. 23.46 Thun V. 18.22
Karlsruhe Hbf A. 4.37 Zürich HB V. 20.42
Offenburg A. 5.19 Baden V. 21.00
Freiburg Hbf A. 5.55 Basel SBB V. 22.12
Basel Bad bf A. 6.36 Basel Bad Bf. V. 22.20
Basel SBB A. 6.47 Freiburg Hbf V. 22.58
Baden A. 7.59 Offenburg Hbf V. 23.31
Zürich HB A. 8.34 Karlsruhe Hbf V. 0.18
Thun 10.36 Keulen Hbf A. 5.43
Spiez 10.47 Düsseldorf A. 6.09
Frutingen 10.59 Duisburg Hbf A. 6.25
Kandersteg 11.16 Arnhem A. 7.45
Goppenstein 11.30 Utrecht Centraal A. 8.28
Brig 11.56 Amsterdam Centraal A. 8.56

Tussen Amsterdam - Zurich HB: Dagelijks.
Rode tijden (Zürich - Brig v.v.): Alleen op zaterdag in de winterperiode: t/m 6 april 2013. (Let op: vertrek uit Nederland op vrijdag, aankomst in Zwitserland op zaterdag. Naar Nederland: vertrek op zaterdag, aankomst in Nederland op zondag.)
Dienstregeling geldt ter indicatie. Tijdens werkzaamheden kan de dienstregeling afwijken.

 
Tags: Nachttrein / CityNightLine Zürich / Internationaal
terug naar alle artikelen
 
bezoekers van deze pagina hebben ook gelezen:
Treinprijzen CityNightLine za 27 jun  Treinprijzen CityNightLine
Nachtbus vervangt nachttrein Brabant-Randstad wo 24 jun  Nachtbus vervangt nachttrein Brabant-Randstad
City Night Line Amsterdam - Zürich wo 17 jun  City Night Line Amsterdam - Zürich
City Night Line Amsterdam - Praag vr 1 mei  City Night Line Amsterdam - Praag
Trein naar Praag di 7 apr  Trein naar Praag
Vanaf 2016 nachttrein Groningen - Amsterdam vr 13 mrt  Vanaf 2016 nachttrein Groningen - Amsterdam
Arriva onderzoekt nachttrein op hoofdrailnet vr 13 feb  Arriva onderzoekt nachttrein op hoofdrailnet
Late Brabantse nachttrein verdwijnt definitief do 29 jan  Late Brabantse nachttrein verdwijnt definitief
Autoslaaptrein naar de zon ma 19 jan  Autoslaaptrein naar de zon
Tilburg wil volwaardige nachttrein houden di 16 dec  Tilburg wil volwaardige nachttrein houden


Adverteren   |    Contact   |    Colofon   |    Copyrights   |    Disclaimer   |    Pers   |    Webmasters   |    Vacatures   |    Over ons
Wintersport trein   |    Trein Zwitserland   |    Trein Duitsland   |    Trein Berlijn   |    Trein Parijs   |    Trein Brussel   |    Modelspoor   |    Trein Londen   |    Parkeren Schiphol