alles over oenbaar vervoer

Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Zürich (- Brig)

woensdag 9 januari 2013
Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Zürich (- Brig)

De nachttrein naar Zürich blijft in 2013 het hele jaar dagelijks rijden. In het winterseizoen rijdt de trein op vrijdagavond vanuit Nederland naar Brig. Zaterdagavond wordt in het wintersportseizoen vanuit Brig via Zürich naar Nederland gereden. Deze dienstregeling geldt als indicatie. Treintickets voor deze trein zijn verkrijgbaar via het boekingsformulier bij NS International.

Weergave: dienstregeling 2013

  CNL 419   CNL 418
Amsterdam Centraal V. 20.31 Brig V. 16.53
Utrecht Centraal V. 20.59 Goppenstein V. 17.17
Arnhem V. 21.37 Kandersteg V. 17.32
Duisburg Hbf V.

22.57

Frutingen V. 17.53
Düsseldorf Hbf V. 23.13 Spiez V. 18.09
Keulen Hbf V. 23.46 Thun V. 18.22
Karlsruhe Hbf A. 4.37 Zürich HB V. 20.42
Offenburg A. 5.19 Baden V. 21.00
Freiburg Hbf A. 5.55 Basel SBB V. 22.12
Basel Bad bf A. 6.36 Basel Bad Bf. V. 22.20
Basel SBB A. 6.47 Freiburg Hbf V. 22.58
Baden A. 7.59 Offenburg Hbf V. 23.31
Zürich HB A. 8.34 Karlsruhe Hbf V. 0.18
Thun 10.36 Keulen Hbf A. 5.43
Spiez 10.47 Düsseldorf A. 6.09
Frutingen 10.59 Duisburg Hbf A. 6.25
Kandersteg 11.16 Arnhem A. 7.45
Goppenstein 11.30 Utrecht Centraal A. 8.28
Brig 11.56 Amsterdam Centraal A. 8.56

Tussen Amsterdam - Zurich HB: Dagelijks.
Rode tijden (Zürich - Brig v.v.): Alleen op zaterdag in de winterperiode: t/m 6 april 2013. (Let op: vertrek uit Nederland op vrijdag, aankomst in Zwitserland op zaterdag. Naar Nederland: vertrek op zaterdag, aankomst in Nederland op zondag.)
Dienstregeling geldt ter indicatie. Tijdens werkzaamheden kan de dienstregeling afwijken.

 
Tags: Nachttrein / CityNightLine Zürich / Internationaal
terug naar alle artikelen
 
bezoekers van deze pagina hebben ook gelezen:
Nachttreinen Brabant per 2016 tot 2:00 uur wo 26 nov  Nachttreinen Brabant per 2016 tot 2:00 uur
Nachttreinen Brabant verdwijnen mogelijk per 2016 vr 21 nov  Nachttreinen Brabant verdwijnen mogelijk per 2016
Trein naar Milaan vr 14 nov  Trein naar Milaan
Internationale wijzigingen dienstregeling 2015 di 11 nov  Internationale wijzigingen dienstregeling 2015
Rover start petitie om nachttrein naar Kopenhagen en Praag te redden wo 13 aug  Rover start petitie om nachttrein naar Kopenhagen en Praag te redden
Nachttrein Amsterdam - Kopenhagen stopt per eind 2014 zo 6 jul  Nachttrein Amsterdam - Kopenhagen stopt per eind 2014
Trein naar Praag di 1 jul  Trein naar Praag
Actie City Night Line: Twee voor de prijs van één do 16 jan  Actie City Night Line: Twee voor de prijs van één
Nachttrein naar Milaan keert nog niet in 2014 terug ma 18 nov  Nachttrein naar Milaan keert nog niet in 2014 terug
City Night Line Amsterdam - Praag do 17 okt  City Night Line Amsterdam - Praag

Internationale Treintickets:
- NS International
- Voyages SNCF (TGV Europe)
- NMBS Europe
- Deutsche Bahn
- Alpen Express
- Thalys.com

Tip: 4 DVD's 175 jaar spoor: € 24,95
175 jaar spoor

8 DVD's: Op en rond het spoor € 24,95
Op en rond het spoor

Nederland onder stoom: € 16,95
Nederland onder stoom



Adverteren   |    Contact   |    Colofon   |    Copyrights   |    Disclaimer   |    Pers   |    Webmasters   |    Vacatures   |    Over ons
Wintersport trein   |    Trein Zwitserland   |    Trein Duitsland   |    Trein Berlijn   |    Trein Parijs   |    Trein Brussel   |    Modelspoor   |    Trein Londen   |    Parkeren Schiphol