alles over oenbaar vervoer

Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Zürich (- Brig)

woensdag 9 januari 2013
Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Zürich (- Brig)

De nachttrein naar Zürich blijft in 2013 het hele jaar dagelijks rijden. In het winterseizoen rijdt de trein op vrijdagavond vanuit Nederland naar Brig. Zaterdagavond wordt in het wintersportseizoen vanuit Brig via Zürich naar Nederland gereden. Deze dienstregeling geldt als indicatie. Treintickets voor deze trein zijn verkrijgbaar via het boekingsformulier bij NS International.

Weergave: dienstregeling 2013

  CNL 419   CNL 418
Amsterdam Centraal V. 20.31 Brig V. 16.53
Utrecht Centraal V. 20.59 Goppenstein V. 17.17
Arnhem V. 21.37 Kandersteg V. 17.32
Duisburg Hbf V.

22.57

Frutingen V. 17.53
Düsseldorf Hbf V. 23.13 Spiez V. 18.09
Keulen Hbf V. 23.46 Thun V. 18.22
Karlsruhe Hbf A. 4.37 Zürich HB V. 20.42
Offenburg A. 5.19 Baden V. 21.00
Freiburg Hbf A. 5.55 Basel SBB V. 22.12
Basel Bad bf A. 6.36 Basel Bad Bf. V. 22.20
Basel SBB A. 6.47 Freiburg Hbf V. 22.58
Baden A. 7.59 Offenburg Hbf V. 23.31
Zürich HB A. 8.34 Karlsruhe Hbf V. 0.18
Thun 10.36 Keulen Hbf A. 5.43
Spiez 10.47 Düsseldorf A. 6.09
Frutingen 10.59 Duisburg Hbf A. 6.25
Kandersteg 11.16 Arnhem A. 7.45
Goppenstein 11.30 Utrecht Centraal A. 8.28
Brig 11.56 Amsterdam Centraal A. 8.56

Tussen Amsterdam - Zurich HB: Dagelijks.
Rode tijden (Zürich - Brig v.v.): Alleen op zaterdag in de winterperiode: t/m 6 april 2013. (Let op: vertrek uit Nederland op vrijdag, aankomst in Zwitserland op zaterdag. Naar Nederland: vertrek op zaterdag, aankomst in Nederland op zondag.)
Dienstregeling geldt ter indicatie. Tijdens werkzaamheden kan de dienstregeling afwijken.

 
Tags: Nachttrein / CityNightLine Zürich / Internationaal
terug naar alle artikelen
 
bezoekers van deze pagina hebben ook gelezen:
Rover start petitie om nachttrein naar Kopenhagen en Praag te redden wo 13 aug  Rover start petitie om nachttrein naar Kopenhagen en Praag te redden
Nachttrein Amsterdam - Kopenhagen stopt per eind 2014 zo 6 jul  Nachttrein Amsterdam - Kopenhagen stopt per eind 2014
Trein naar Praag di 1 jul  Trein naar Praag
Trein naar Milaan di 10 jun  Trein naar Milaan
Actie City Night Line: Twee voor de prijs van één do 16 jan  Actie City Night Line: Twee voor de prijs van één
Nachttrein naar Milaan keert nog niet in 2014 terug ma 18 nov  Nachttrein naar Milaan keert nog niet in 2014 terug
City Night Line Amsterdam - Praag do 17 okt  City Night Line Amsterdam - Praag
City Night Line Amsterdam - Zürich do 17 okt  City Night Line Amsterdam - Zürich
City Night Line Amsterdam - Kopenhagen do 17 okt  City Night Line Amsterdam - Kopenhagen
City Night Line Amsterdam - München do 17 okt  City Night Line Amsterdam - München
Adverteren   |    Contact   |    Colofon   |    Copyrights   |    Disclaimer   |    Pers   |    Webmasters   |    Vacatures   |    Over ons
Wintersport trein   |    Trein Zwitserland   |    Trein Duitsland   |    Trein Berlijn   |    Trein Parijs   |    Trein Brussel   |    Modelspoor   |    Trein Londen   |    Parkeren Schiphol