alles over oenbaar vervoer

Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Zürich (- Brig)

woensdag 9 januari 2013
Dienstregeling nachttrein Amsterdam - Zürich (- Brig)

De nachttrein naar Zürich blijft in 2016 tot half december 2016 dagelijks rijden. Deze dienstregeling geldt als indicatie. Treintickets voor deze trein zijn verkrijgbaar via het boekingsformulier bij NS International.

Weergave: dienstregeling 2013, dienstregeling is niet vernieuwd, in hoofdlijnen is de dienstregeling ongewijzigd, alleen rijdt de trein in het winterseizoen niet meer door naar Brig of Chur.

  CNL 419   CNL 418
Amsterdam Centraal V. 20.31 Brig V. 16.53
Utrecht Centraal V. 20.59 Goppenstein V. 17.17
Arnhem V. 21.37 Kandersteg V. 17.32
Duisburg Hbf V.

22.57

Frutingen V. 17.53
Düsseldorf Hbf V. 23.13 Spiez V. 18.09
Keulen Hbf V. 23.46 Thun V. 18.22
Karlsruhe Hbf A. 4.37 Zürich HB V. 20.42
Offenburg A. 5.19 Baden V. 21.00
Freiburg Hbf A. 5.55 Basel SBB V. 22.12
Basel Bad bf A. 6.36 Basel Bad Bf. V. 22.20
Basel SBB A. 6.47 Freiburg Hbf V. 22.58
Baden A. 7.59 Offenburg Hbf V. 23.31
Zürich HB A. 8.34 Karlsruhe Hbf V. 0.18
Thun 10.36 Keulen Hbf A. 5.43
Spiez 10.47 Düsseldorf A. 6.09
Frutingen 10.59 Duisburg Hbf A. 6.25
Kandersteg 11.16 Arnhem A. 7.45
Goppenstein 11.30 Utrecht Centraal A. 8.28
Brig 11.56 Amsterdam Centraal A. 8.56

Tussen Amsterdam - Zurich HB: Dagelijks tot half december 2016.
Rode tijden (Zürich - Brig v.v.): Dit deel van de trein komt te vervallen. De City Night Line rijdt niet meer naar Brig. 
Dienstregeling geldt ter indicatie. Tijdens werkzaamheden kan de dienstregeling afwijken.

 
Tags: Nachttrein / CityNightLine Zürich / Internationaal
terug naar alle artikelen
 
bezoekers van deze pagina hebben ook gelezen:
ÖBB heeft interesse in City Night Line nachttreinen wo 13 jan  ÖBB heeft interesse in City Night Line nachttreinen
Vooruitblik: Dit wordt het spoornieuws van 2016 ma 11 jan  Vooruitblik: Dit wordt het spoornieuws van 2016
Nachtbussen naar Brabant en mogelijk ook naar Limburg wo 2 dec  Nachtbussen naar Brabant en mogelijk ook naar Limburg
NS schrapt nachttrein ondanks protest Brabant wo 7 okt  NS schrapt nachttrein ondanks protest Brabant
Treinprijzen CityNightLine za 27 jun  Treinprijzen CityNightLine
Nachtbus vervangt nachttrein Brabant-Randstad wo 24 jun  Nachtbus vervangt nachttrein Brabant-Randstad
City Night Line Amsterdam - Zürich wo 17 jun  City Night Line Amsterdam - Zürich
City Night Line Amsterdam - Praag vr 1 mei  City Night Line Amsterdam - Praag
Trein naar Praag di 7 apr  Trein naar Praag
Vanaf 2016 nachttrein Groningen - Amsterdam vr 13 mrt  Vanaf 2016 nachttrein Groningen - Amsterdam

Internationale Treintickets:
- Treinreiswinkel
- NS International
- Voyages SNCF (TGV Europe)
- NMBS Europe
- Deutsche Bahn
- Thalys.com

Goedkoop per internationale bus
- Flixbus naar Brussel va � 8
- Flixbus.nl
- OUIBUS.nl
- Megabus
- IC-Bus

Onze treintips
- Prijsvergelijker treinkaartjes
- NS Dagkaart aanbiedingen
- Goedkope internationale kaartjes
- Wintersport per trein
- Met de trein naar Parijs

Trein + Hotel
- Weekendjeweg binnen Nederland
- De Jong Intra Wintersport
- Treinvakanties bij Treinreiswinkel
- Stedentrips trein Kras



Adverteren   |    Contact   |    Colofon   |    Copyrights   |    Disclaimer   |    Pers   |    Webmasters   |    Vacatures   |    Over ons
Wintersport trein   |    Trein Zwitserland   |    Trein Duitsland   |    Trein Berlijn   |    Trein Parijs   |    Trein Brussel   |    Modelspoor   |    Trein Londen   |    Parkeren Schiphol