youtube treinreiziger zoeken zoeken

Dienstregeling nachttrein Amsterdam – Praag

DEZE NACHTTREIN IS KOMEN TE VERVALLEN PER DIENSTREGELING 2015

De nachttrein Amsterdam – Praag (City Night Line) rijdt dagelijks. Treintickets voor deze trein zijn verkrijgbaar via het boekingsformulier bij NS International. Weergave: Dienstregeling 2013. In Nederland rijdt de nachttrein naar Praag gecombineerd met de trein naar Warschau en de City Night Line naar Kopenhagen.

     CNL 457     CNL 456 
Amsterdam Centraal  V  19:01  Praag hl.n. V 18:29
Utrecht Centraal  V  19:29  Praag Holesovice V 18:39
Arnhem  V  20:07  Kralupy nad Vltavou V  –
Duisburg Hbf  V  21:46  Roudnice nad Labem V  –
Düsseldorf Hbf  V  22:02  Lovosice V  –
Köln Hbf  V  22:28  Usti nad Labem V  19:42
Dortmund Hbf  V  23:56  Decin  20:00
Bielefeld Hbf  V  0:43  Bad Schandau  20:17
Berlijn Hbf  A  4:26  Dresden Hbf V  20:53
Berlijn Ostbahnhof  A  4:35  Dresden-Neustadt V  21:01
Berlijn Schönefeld Flughafen  A  Berlijn Schönefeld Flughafen  –
Dresden-Neustadt  A  –  Berlijn Ostbahnhof  23:37
Dresden Hbf  A  6:58  Berlijn Hbf  0:32*
Bad Schandau  A  7:36  Bieleveld Hbf  A   3:55
Decin  A  7:53  Dortmund Hbf  A   4:47
Usti nad Labem  A  8:11  Köln Hbf  A   6:14
Lovosice  A  –  Düsseldorf Hbf  A  6:54
Roudnice nad Labem  A  –  Duisburg Hbf  A  7:09
Kralupy nad Vltavou  A  –  Arnhem  A  8:45
Praag Holesovice  A  9:16  Utrecht Centraal  A  9:26
Praag hl.n..  A  9:26  Amsterdam Centraal  A  9:59


*Soms vertrekt de nachttrein uit Berlijn Hbf al om 23:47u. Dienstregeling geldt ter indicatie. Dienstregeling kan tijdens werkzaamheden afwijken.