fbpx
Foto: Stefan Verkerk / Treinreiziger.nl

Dit zijn de best gelezen artikelen van 2018 (op Treinreiziger.nl)

28 dec 2018 15:21

Het jaar 2018 ligt bijna achter ons. Tijd om terug te blikken. Treinreiziger.nl werd dit jaar maar liefst 8,6 miljoen keer bezocht. Goed voor 17 miljoen pageviews. Een record. Meest populair zijn de artikelen over goedkope treinkaartjes. Maar ook de nieuwsartikelen werden goed bezocht. Een overzicht van de best gelezen en de meest besproken nieuwsartikelen van 2018. Daarnaast ook onze eigen favorieten uit 2018.

Meest gelezen nieuwsartikelen op Treinreiziger.nl

(Eigenlijk horen meer artikelen over de ov-staking thuis in dit overzicht. Voor de variëteit hebben we de overige artikelen over dit onderwerp eruit gefilterd.)

De Buffel werd dit jaar overgedragen aan het Spoorwegmuseum. Hier de Buffel in 2017 tijdens de laatste rit.

Meest besproken nieuwsartikelen op Treinreiziger.nl

Aantal reacties is een momentopname (28 december 14:00 uur).

De favoriete artikelen van onze redactie:

Alleen artikelen die nog niet genoemd zijn in bovengenoemde lijstjes.

In 2018 stond de internationale trein volop in de belangstelling.

En verder uitgelicht:

Aantal reacties is een momentopname (28 december 14:00 uur).

7 gedachten aan “Dit zijn de best gelezen artikelen van 2018 (op Treinreiziger.nl)”

  1. Mario Celie schreef:

    Voor mij als treinliefhebber zeker een prachtige site die ik vrijwel elke dag wel even bezoek. Ik zou zeggen: ga zo door!

    1. Treinreiziger.nl (Hildebrand) schreef:

      Dankjewel voor het compliment!

  2. Anoniem schreef:

    Super gaaf, lekker bezig treinreiziger.nl! Wanneer is er meer bekend over de station/kilometer kampioen 2019?!?

    1. Treinreiziger.nl (Hildebrand) schreef:

      Dankjewel. Ik ga daar binnenkort mee aan de slag.

  3. Peter van Lieshout schreef:

    Ik sluit me helemaal aan bij bovengenoemde positieve reacties! Een goed overzicht van goedkope treinreizen – waar ik regelmatig (niet alleen voor mezelf, maar ook voor anderen) gebruik van heb gemaakt – en ook een overzicht van wat er gaande is in de ov – wereld en wat er “leeft” onder ov – reizigers.

    1. Treinreiziger.nl (Hildebrand) schreef:

      Dank. Mooi om alleen positieve reacties te zien.

  4. dries molenaar schreef:

    Veel geluk in 2019.
    Tragisch dat de slecht-nieuws en hier-kan-men-zeuren artikelen de meesten kijkers trekken. Droog nieuws of discussie trekt alleen de harde-kern.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *